Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Młodzi Artyści wystąpili dla Ani

W niedzielne popołudnie, 17 kwietnia 2016 roku, sekcje i zespoły artystyczne działające przy MGOKiS Dobczyce włączyły się w organizację imprezy w ramach „Charytatywnego Maratonu Serc” dla Ani Mickiewicz.Na scenie wystąpiła Sekcja Sekcja Wokalna MGOKiS, Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce”, Kapela ZPiT, Zespół Taneczny „Intox” – wszystkie zrzeszone przy MGOKiS, a także Piotr Skóra wraz z Przyjaciółmi, Szkoła Muzyczna w Dobczycach oraz Zespół Disarray Theory.
Akcję malowania twarzy zorganizowała pani Paulina Steliga, a pomagała jej pani Iwona Iwona Płoskonka- Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym instruktorom Beata Czajka-Rolińska, Angelika Kurzawa, Iwona Stoch, Iwona Stoch, Paulina Karp, Adrian Kulik, Piotr oraz dzieciom i młodzieży występującym na scenie za poświęcony czas i obecność! Gorące podziękowania dla rodziców naszych cudownych artystów! Bez Państwa pomocy, organizacja tak dużego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa!!!

Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii z imprezy:

Część I Koncert i Kiermasz

Część II Koncert

Fotorelacja UGiM Dobczyce

Skip to content