Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Charytatywny Maraton Zumba Fitness

 

24 kwietnia  o 17:00 w Hali Sportowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach odbył się Charytatywny Maraton Zumba Fitness dla Ani Mickiewicz, w którym udział wzięło ponad 100 osób.

Uczestnicy bawili się przez trzy godziny wraz z instruktorami: Ireną Awieruszko-Ptaszkiewicz, Karoliną Gajewską, Martą Jaworską, Joanną Jeziorską, Karoliną Moskal-Flagą, Czesławem Ptaszkiewiczem oraz Justyną Ziemblą. Imprezę poprowadził Piotr Skóra.

W przerwach maratonu pojawiły się pokazy sekcji gimnastyki sportowej i gimnastyki artystycznej MGOKiS Dobczyce, prowadzone przez Tatianę Krupowicz i Piotra Skórę, a także wystapiły grupy taneczne Jamaica Wave i Zumba Kids Dobczyce, prowadzone przez Karolinę Moskal-Flagę. Nie zabrakło również stoiska z żywnością, które przygotowały Szkoły Osińskich w Myślenicach.

Biletem wstępu będzie dowolna wpłata na leczenie Ani Mickiewicz.
Wśród wszystkich uczestników maratonu zostały rozlosowane nagrody.

W biurze MGOKiS (ul.Szkolna 43, pokój 143) wciąż czekają nagrody wylosowane dla numerów: 71, 50, 177, 147, 75, 161, 95, 68, 8, 61, 148, 135, 175, 64, 98, 78, 163, 176, 24, 184, 77, 87, 18, 149, 118, 150.

Fotorelacja z maratonu – DPI

Fotorelacja z maratonu – zdjęcia UGiM Dobczyce

Zdjęcie: Biuro Promocji UGiM Dobczyce

Skip to content