Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Tancerki „Intoxu” bezkonkurencyjne w Otwartych Mistrzostwach Polski Południowo-Wschodniej

1 maja 2016 roku tancerki  Zespołu Tanecznego „Intox”, działającego przy MGOKiS Dobczyce, wzięły udział w Otwartych Mistrzostwach Polski Południowo-Wschodniej Tańca Mażoretkowego, zorganizowanych w miejscowości Pustków Osiedle. W Mistrzostwach wystartowało blisko 420 zawodniczek, w tym 83 reprezentantki dobczyckiego Zespołu. Dziewczynki rywalizowały w 4 (z 5 możliwych) kategoriach wiekowych, zajmując ostatecznie najwyższe miejsca na podium:

WYNIKI NASZYCH ZESPOŁÓW:
INTOX AMIS – 3 miejsce (przemarsz) i 1 miejsce (scena)
INTOX MINI – 1 miejsce
INTOX I – 1 miejsce
INTOX III – 1 miejsce
INTOX II – 1 miejsce (przemarsz) i 2 miejsce (scena)
INTOX GOLD – 1 miejsce (przemarsz) i 4 miejsce (scena)
INTOX S – 3 miejsce
INTOX PINK – 2 miejsce
INTOX FUEGO – 2 miejsce
DUET Aleksandra Pasieka i Patrycja Szewc – 2 miejsce
DUET Agnieszka Ptak i Karolina Świebocka – 2 miejsce
DUET Julia Sadkiewicz i Wiktoria Hujdus – 2 miejsce
DUET Natalia Świebocka i Weronika Kordula – 6 miejsce
DUET Karolina Łukasik i Julia Dudzik – 8 miejsce
SOLO Kornelia Gocal – 1 miejsce
SOLO Joanna Zahel – 3 miejsce

Bardzo dobry start w Mistrzostwach Polski Południowo-Wschodniej zagwarantował dużej części Zespołu nominację do udziału w Mistrzostwach Polski Mażoretek, które odbędą się w dniach 20-22 maja 2016 roku w Kędzierzynie – Koźlu. Na duży sukces zespołu złożyła się ciężka praca dzieci i młodzieży oraz pań instruktorek: Iwony Stoch, Iwony Stoch oraz Angeliki Kurzawy! Serdecznie gratulujemy!

(zdjęcie – archiwum Intoxu)

Skip to content