Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Letnie sukcesy Sekcji Wokalnej MGOKiS

Sekcja Wokalna, założona w 2014 roku, przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach, już w pierwszych miesiącach swojego istnienia pokazała,  że zrzesza niezwykle uzdolnioną wokalnie młodzież.Młodzi artyści przez kolejny rok szkolny, doskonalili swoje umiejętności muzyczne oraz warsztat pod okiem pani instruktor Beaty Czajki-Rolińskiej.  Dobra forma młodych artystów przełożyła się na zdobywanie licznych nagród i wyróżnień w konkursach wokalnych na szczeblu lokalnym, powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.

Rok szkolny 2015/2016 zakończył się dla uczestników zajęć Sekcji Wokalnej MGOKiS bardzo dobrze. 15 czerwca 2016 roku, w popularnej muszli koncertowej w Rabce-Zdroju odbył się,  już po raz czwarty, Festiwal Piosenki Angielskiej, organizowany przez Małopolskie Centrum Edukacji i Akademię Języka Angielskiego „Perfect”. Tłumy młodych ludzi zalały miasto i amfiteatr, żeby popisać się swoimi umiejętnościami muzycznymi i językowymi. W Festiwalu wzięło udział 270 młodych artystów z całej Małopolski. Reprezentantki Dobczyc: Maja Kowalska, Emilia Małż i Agnieszka Wójcik – znalazły się w finałowej 40-tce. Wszystkie dziewczęta zakończyły Festiwal na bardzo wysokich miejscach: Emilia Małż zdobyła I miejsce w kategorii szkół podstawowych, Agnieszka Wójcik- Wyróżnienie I Stopnia w kategorii szkół gimnazjalnych, natomiast Maja Kowalska – III miejsce w tej samej kategorii.

Galeria Zdjęć – Festiwal Piosenki Angielskiej

W dniach 18-19 czerwca 2016 r. odbył się III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej. Na podstawie nagrań zakwalifikowały się do niego aż 4 wokalistki naszej sekcji: Jolanta Gil, Ewa Skóra oraz duet Gabriela Murzyn i Zuzanna Węglarz.

Zuzia i Gabrysia, najmłodsze uczestniczki festiwalu, wywalczyły II miejsce.

Galeria zdjęć – III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej

Serdecznie gratulujemy!!!!!

 

 

 

 

Skip to content