Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

XXIV Festiwal Szachowy rozpoczęty

25 VI 2016 r. w Regionalnym Centrum Oświatowo Sportowym w Dobczycach rozpoczął się XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika. Patronat honorowy nad imprezą objęli Starosta Powiatu Myślenickiego Józef Tomal, Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce Paweł Machnicki, Wójt Gminy Raciechowice Marek Gabzdyl. Uczestników Festiwalu przywitał Mariusz Grzybek a na scenie wystąpiły dwa duety Zespołu Tańca Nowoczesnego INTOX pod opieką trenerki Iwony Stoch. Szachiści nagrodzili brawami występ tancerek. Jerzy Cholewa przywitał pomysłodawców imprezy, obecnych na otwarciu Stanisława Świerczyńskiego i Józefa Żaka oraz sędziów klasy międzynarodowej FIDE Zygmunta Rylla i Andrzeja Irlika. Sędzia Zygmunt Ryll przypomniał zawodnikom najważniejsze przepisy gry i życzył wygranych. Do turnieju A open dla zawodników niezależnie od posiadanego rankingu i kategorii szachowej przystąpiło 14 osób w tym jedna kobieta Michalina Dębowska. Z numerem 1 gra kandydat na mistrza Roman Mucha a najmłodszym jest Kamil Pawłowski urodzony w 2008 r. Będą rywalizować do 9 VII 2016 r. systemem szwajcarskim, na dystansie 9 rund, po 2 partie dziennie. Ich partie mogą trwać nawet 4 godziny. Do II Otwartych Mistrzostw Przedszkolaków Gminy i Miasta Dobczyce zgłosiło się 25 dzieci w tym 11dziewczynek, urodzonych w 2009 r. i młodszych. Swoich reprezentantów miały MKS MOS Wieliczka, TKKF Dobczyce, Szkoły Podstawowe w Krzeszowicach, Dobczycach, Łazanach, Przedszkola nr 1, Bajkoland i nr 3 w Dobczycach, Koźmicach Wielkich, Sękowej, Okleśnej, Krakowie. Dziewczynki grały z chłopcami ale klasyfikacja była oddzielna. W grupie chłopców zwyciężył z kompletem 7 punktów Maksymilian Nowakowski z Brzezowej. Jest to już Jego kolejny sukces w królewskiej grze za jaką od wieków uważane są szachy. Drugi był Jacek Łapczyński z 6 pkt. Trzeci Jakub Jamka zakończył Mistrzostwa z 5 pkt. Po 4 pkt. uzyskali Dawid Maniecki, Kacper Augustynek, Wiktor Jasiński, Mateusz Molendys, Piotr Piętka. W grupie dziewczynek zwyciężyła Jowita Dudzik z Krzeszowic, gromadząc 5 pkt. i zdobywając Puchar Andrzeja Topy, Dyrektora Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Dobczycach. Tyle samo punktów zdobyła Laura Labranche z Drogini. Po 4 pkt. uzyskały Martyna Dudzik, Urszula Smitka, Anna Zborowska. W przypadku jednakowej ilości punktów o miejscach w turnieju decydowała punktacja pomocnicza. Wszystkie dzieci otrzymały okolicznościowe medale, dyplomy, słodycze oraz nagrody rzeczowe. Pan Paweł Kasprzycki z Wieliczki ufundował 5 dużych pucharów. W imieniu komitetu organizacyjnego Festiwalu i nagrodzonych dzieci serdecznie dziękujemy. Najmłodszym szachistom licznie towarzyszyli rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, babcie. Było to piękne wielopokoleniowe, rodzinne spotkanie przy szachownicach. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych turniejach Festiwalu, który potrwa do 16 lipca 2016 r.

Skip to content