Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Barbara Kiszka i Aleksandra Karcz – docenione w VI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Przyroda w Kolorach” zorganizowany został przez Młodzieżowy Dom Kultury oraz Ogród Botaniczny UJ w Krakowie. Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży w wieku 3-21 lat. Temat tegorocznej edycji – „ W świecie ptaków”.

Na konkurs nadesłano około 3500 prac z całego świata, wykonanych w różnych technikach graficznych. Komisja przyznała w trakcie obrad: grand prix, nagrody, wyróżnienia, kwalifikacje do wystawy oraz Nagrody Dyrektora.

Prace uczestniczek konkursu i mieszkanek gminy Dobczyce, Barbary Kiszki oraz Aleksandry Karcz, zostały zauważone wśród tak dużej ilości prac konkursowych. 9-letnia Basia, podopieczna pani Pauliny Steligi-Gryglaszewskiej, dzięki wytrwałemu ćwiczeniu swoich umiejętności plastycznych, po raz kolejny osiągnęła sukces – tym razem międzynarodowy. Dużym osiągnięciem i powodem do dumy dla 13-letniej Aleksandry była możliwość zaprezentowania swojej pracy na wystawie, „Przyroda w kolorach”, która towarzyszyła uroczystości otwarcia Festiwalu Święta Ogrodów, 3 czerwca 2016 roku.

Gratulujemy tak ogromnego talentu i życzymy dalszych sukcesów!

Fotorelacja z finału konkursu (galeria MDK w Krakowie): KLIK

Skip to content