Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

MGOKiS Dobczyce ogłasza nabór do zespołów, sekcji i kół zainteresowań na rok 2016/2017

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zachęca dzieci, młodzież i dorosłych do zapoznania się z ofertą zajęć na rok szkolny 2016/2017. Zapisy do grup przyjmują oraz informacji udzielają pracownicy MGOKiS od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-16:00 (RCOS, ul. Szkolna 43, pokój 143, tel. 12 27 16 757).

Przy zapisie należy podać imię i nazwisko, wiek uczestnika oraz telefon kontaktowy.

Zajęcia w roku szkolnym 2016/2017:

KÓŁKO PLASTYCZNE (dzieci od 4 lat)

KÓŁKO PLASTYCZNE GRUPA STARSZA (od 10 lat)

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA DOBCZYCE (dzieci od 7 lat, młodzież, dorośli)

BALET (dzieci od 4 do 6 lat)

ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO “INTOX”(dzieci i młodzież, mamy od 5 lat do 30+)

ORKIESTRA DĘTA „DOBCZYCE” (dzieci, młodzież, dorośli)

KAPELA ZPiT (dzieci, młodzież)

ZAJĘCIA WOKALNE (dzieci od 6 lat, młodzież)

GIMNASTYKA KOREKCYJNA (dzieci od 5 lat)

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA (dzieci od 5 lat)

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Z WSTĄŻKĄ (10-15 lat)

GIMNASTYKA SPORTOWA (dzieci od 6 lat, młodzież)

SEKCJA ŁUCZNICZA (dzieci od 7 lat, młodzież, dorośli)

TENIS STOŁOWY (dzieci od 7 lat, młodzież)

FITNESS (dla kobiet)

ZUMDANCE (dla kobiet)

Zapisy prowadzone będą od 16 sierpnia do 20 września (lub do wyczerpania limitu miejsc w grupach). Informacja o terminach i godzinach zajęć oraz cennik obowiązujący w roku 2016/2017 zostaną opublikowane we wrześniu. Grupy zostaną otwarte, jeśli zbierze się wystarczająca liczba osób.

Wszystkich, którzy uczęszczali na zajęcia MGOKiS w ubiegłym roku również obowiązują zapisy!!! (nie dotyczy osób, które dokonały zapisu podczas ostatnich zajęć w poprzednim roku szkolnym).

Informacje o terminach rozpoczęcia zajęć pojawią się na stronie internetowej MGOKiS oraz na fanpage’u MGOKiS na Facebooku.

 

Skip to content