Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Organizacja zajęć, rok 2016/2017

W tym miejscu, na bieżąco będą zamieszczane informacje dotyczące organizacji zajęć w roku 2016/2017. Przypominamy, że każdy rodzic zobowiązany jest co roku do wypełnienia i przedłożenia w biurze MGOKiS deklaracji udziału dziecka w zajęciach. 

PLIKI DO POBRANIA

Deklaracja udziału dziecka w zajęciach Deklaracja udziału pełnoletniego uczestnika w zajęciach Regulamin uczestnictwa w zajęciach MGOKiS

INTOX – ZAJĘCIA TANECZNE DLA PAŃ 26+

Zespół Taneczny Intox serdecznie zaprasza wszystkie panie do udziału w zajęciach tanecznych 🙂 W zajęciach może wziąć udział każda kobieta, która skończyła 26 lat, górna granica wieku… nie istnieje 🙂 Zajęcia odbywają się w każdy wtorek od godziny 19:45. Więcej informacji u instruktorek.

 

 

 

UWAGA!!!!! ZAJĘCIA PLASTYCZNE GRUPA PONIEDZIAŁKOWA
Informujemy, że zmianie ulega termin rozpoczęcia zajęć oraz instruktor poniedziałkowej grupy plastycznej
Zajęcia rozpoczną się 10 października o godzinie 15:30, poprowadzi je pani Paulina Steliga-Gryglaszewska. Obecność rodziców zapisanych dzieci obowiązkowa!

 

 

GIMNASTYKA SPORTOWA

GIMNASTYKA SPORTOWA – INFORMACJA
Informujemy, że zajęcia z gimnastyki sportowej dla nowych grup oraz dla grup kontynuujących rozpoczną się od 6 października (czwartki) i od 8 października (soboty).
Rodziców nowych dzieci zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 03 października 2016 r., o godz. 19:00 w RCOS. Obecność obowiązkowa.

Rodziców dzieci, które będą kontynuować treningi zapraszamy razem z dziećmi na pierwsze zajęcia, w celu dokonania wpłaty i wypełnienia deklaracji. O terminach i godzinach rozpoczęcia zajęć przypomnimy za pośrednictwem wiadomości sms.

gimnastyka-sportowa-grupy-kontynuujace gimnastyka-sportowa-grupy-nowe

 

 

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
Informujemy, że zajęcia z gimnastyki artystycznej dla nowych grup oraz dla grup kontynuujących (5-6 lat, wstążki) rozpoczną się od 3 października 2016.
Rodziców nowych dzieci zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 29 września 2016 r., o godz. 19:00 w RCOS. Obecność obowiązkowa.
Rodziców dzieci, które będą kontynuować treningi zapraszamy razem z dziećmi na pierwsze zajęcia, w celu dokonania wpłaty i wypełnienia deklaracji. O terminach i godzinach rozpoczęcia zajęć przypomnimy za pośrednictwem wiadomości sms.

gimnastyka-artystyczna-uaktualnione-listy

 

BALET – INFORMACJA DLA GRUP KONTYNUUJĄCYCH

Informujemy, że zajęcia baletowe dla grup kontynuujących rozpoczną się w dniu 1 października (sobota) i 5 października (środa), zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem. Przypominamy, że należność za zajęcia, w kwocie 30 zł należy uiścić w biurze MGOKiS podczas 1 zajęć w danym miesiącu, a jeżeli nie jest to możliwe – do 15 dnia danego miesiąca. Obecność rodziców na pierwszych zajęciach oraz wypełnienie deklaracji udziału dziecka w zajęciach – obowiązkowe. Rodzice proszeni są o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w zajęciach MGOKiS, który dostępny jest na naszej stronie internetowej!

balet-uaktualnione-listy

 

WOKAL – INFORMACJA DLA NOWYCH UCZESTNIKÓW

Informujemy, że przesłuchania do sekcji wokalnej pozytywnie przeszły następujące osoby: Oliwia Kwiecień, Alicja Janik, Marek Szlachetka, Emilia Nowak, Milena Duda, Ewa Bukiej, Gabriela Przetocka, Lena Ferdek, Natalia Rakoczy, Adrianna Pszczoła, Weronika Ślusarczyk, Gabriela Rokosz, Kornelia Klimek, Matylda Fećko, Małgorzata Stalmach, Weronika Suder, Gabriela Sukta, Monika Bogacz, Oliwia Nowak. Smsy z terminami i godzinami zajęć zostały już wysłane. Zajęcia rozpoczynają się od października. Przypominamy, że podczas pierwszych zajęć należy złożyć w biurze deklarację uczestnictwa w zajęciach oraz uiścić opłatę za pierwszy miesiąc, w wysokości 50 zł.

 

gimnastykaZAJĘCIA KOREKCYJNE!
Znamy termin zajęć z gimnastyki korekcyjnej! Rodziców zapraszamy razem z dziećmi 6 października 2016 na godzinę 16:00. na pierwsze zajęcia i spotkanie organizacyjne.
Obecność rodziców obowiązkowa.

 

 

kredkiZAJĘCIA PLASTYCZNE

Od października wznawiamy cykl zajęć plastycznych dla dzieci w wieku 4+. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki, środy i czwartki (do wyboru). Prowadzić je będą nasze znane i lubiane plastyczki: pani Maria Grzybek-Kosior, Lucyna Sławińska-Targosz i Paulina Steliga-Gryglaszewska. Nowością w tym roku będzie grupa zaawansowana 10+, w której dzieci i młodzież poznawać będą nowe techniki plastyczne oraz przygotowywać się do konkursów! Zapisy na zajęcia przyjmowane są w biurze MGOKiS, tel. 12 27 16 757 lub 533 990 660.
Zajęcia ruszą, jeśli zbiorą się grupy.

 

microphone-png-imageWOKAL – INFORMACJA DLA NOWYCH UCZESTNIKÓW!

Informujemy, że przesłuchania dla nowych uczestników sekcji wokalnej odbędą się 22 września 2016 roku, od godziny 17:00 do godziny 19:00 w RCOS (ul. Szkolna 43, sala 247). Wszyscy zapisani proszeni są o przygotowanie 1 piosenki a capella.

 

 

centercropINFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ WOKALNYCH!

Informujemy, że zebranie z rodzicami uczestników zajęć wokalnych, którzy chodzili na zajęcia w ubiegłym roku, odbędzie się 16 września 2016 roku, o godzinie 18:00 w RCOS! Podczas zebrania omówione zostaną zasady uczestnictwa w zajęciach, dokonany zostanie też podział na grupy. Obecność rodziców lub pełnoletnich uczestników, którzy zadeklarowali udział w zajęciach – OBOWIĄZKOWA!!!!!!

 

 

SEKCJA TENISA STOŁOWEGO

Sekcja Tenisa Stołowego – Ważny komunikat!
Informujemy, że w związku z reorganizacją sekcji tenisa stołowego, od nowego roku szkolnego zajęcia prowadzone będą w siedzibie TKKF-u. Zapisy przyjmuje trener, pan Rafał Zlezarczyk tel. 665 592 269.

 

 

 

dancersZUMDANCE

Informujemy, że pierwsze po wakacyjnej przerwie zajęcia z panią Angeliką Kurzawą odbędą się we wtorek, 06 września 2016 r. o godz. 19:00 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach.  Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek i czwartek o godz. 19:00. Miesięczny koszt udziału w zajęciach: pojedyncze wejście 8 zł, karnet miesięczny (przy wejściu 1x w tygodniu) – 30 zł, karnet miesięczny (przy wejściu 2x w tygodniu) – 50 zł.

 

 

FITNESS

Informujemy, że pierwsze po wakacyjnej przerwie zajęcia z panią Sylwią Nosal odbędą się we wtorek, 04 października 2016, o godz. 20:00 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach. Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek, o godz. 20:00. Panie, które uczęszczały na zajęcia w ubiegłym roku również proszone są o dokonanie zapisu na nowy rok szkolny. Koszt udziału w zajęciach: pojedyncze wejście – 8zł, karnet miesięczny – 30zł  (zajęcia 1x w tygodniu w wymiarze 1h).

 

Skip to content