Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

OGROMNY SUKCES SEKCJI ŁUCZNICZEJ MGOKiS! MAGDALENA ZARZYCKA POWOŁANA NA MISTRZOSTWA ŚWIATA!

W dniach 09-11 września 2016 roku, reprezentacja Sekcji Łuczniczej MGOKiS Dobczyce, w składzie: Magdalena Zarzycka, Renata Leśniak, Ewelina Olesek, Jakub Fularski, Stanisław Łukasik i Tomasz Pytlak wzięła udział w LXXX Mistrzostwach Polski Seniorów, zorganizowanych w Dąbrowie Tarnowskiej przez Polski Związek Łuczniczy oraz MLKS „Dąbrovia”.

Dobczyccy łucznicy zdeklasowali pozostałych zawodników!
Magdalena Zarzycka stanęła na I miejscu podium. Złoty Medal Mistrzostw Polski Seniorów stał się dla niej jednocześnie „biletem” na Mistrzostwa Świata Field, które odbędą się w dniach 26.09.2016 – 02.10.2016 w Dublinie (Irlandia).

Srebrny medal w kategorii kobiet ustrzeliła Renata Leśniak. V miejsce przypadło w udziale Ewelinie Olesek.
W kategorii mężczyzn do pierwszej ósemki weszli Jakub Fularski (6 miejsce) i Stanisław Łukasik (8 miejsce).

Znakomicie spisali się zawodnicy MGOKiS-u w kategorii Mixt mieszany. Renata Leśniak i Stanisław Łukasik zajęli I miejsce, a Magdalena Zarzycka i Jakub Fularski – III miejsce.

Drużynowo MGOKiS Dobczyce zajął I miejsce! Wszyscy zawodnicy trenują pod okiem pana Krzysztofa Włosika – trenera, instruktora, zawodnika (1972-1995), olimpijczyka, siedemnastokrotnego rekordzisty Polski w łucznictwie.

Serdecznie gratulujemy!

Skip to content