Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Wyróżnienie dla Intoxu

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Zespół Taneczny „Intox” został wyróżniony w tegorocznej edycji Nagrody Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury.

Zespół taneczny „Intox” działa przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu od 2007 roku. Na początku należało do niego 8 dziewcząt w wieku około 18-19 lat. Od roku 2011 Zespół zaczął się rozrastać i na chwilę obecną liczy już ponad 160 tancerzy od 5 do 16 roku życia. Od samego początku, w kręgu zainteresowań „Intoxu” znajdował się głównie taniec nowoczesny. W 2012 roku Zespół rozpoczął swoją „przygodę z pomponami”. Zespół INTOX aktywnie włącza się w życie kulturalne gminy, organizuje pokazy oraz gale taneczne oraz występuje podczas lokalnych imprez.

Ciężka praca tancerzy jest doceniana przez profesjonalne jury w różnego rodzaju przeglądach, konkursach i festiwalach tanecznych, na szczeblu lokalnym, wojewódzkim i ogólnopolskim.

W samej tylko I połowie 2016 roku, Zespół ma na swoim koncie:

– udział w Mistrzostwach Polski Południowo-Wschodniej, Pustków Osiedle:
INTOX AMIS: 3 miejsce (przemarsz)
INTOX AMIS: 1 miejsce (scena)
INTOX MINI: 1 miejsce
INTOX I: 1 miejsce
INTOX III: 1 miejsce
INTOX II: 1 miejsce (przemarsz)
INTOX II: 2 miejsce (scena)
INTOX GOLD: 1 miejsce (przemarsz)
INTOX GOLD: 4 miejsce (scena)
INTOX S: 3 miejsce
INTOX PINK: 2 miejsce
INTOX FUEGO: 2 miejsce
DUET Aleksandra Pasieka i Patrycja Szewc: 2 miejsce
DUET Agnieszka Ptak i Karolina Świebocka: 2 miejsce
DUET Julia Sadkiewicz i Wiktoria Hujdus: 2 miejsce
DUET Natalia Świebocka i Weronika Kordula: 6 miejsce
DUET Karolina Łukasik i Julia Dudzik: 8 miejsce
SOLO Kornelia Gocal: 1 miejsce
SOLO Joanna Zahel: 3 miejsce

– udział w XVIII Mistrzostwach Polski Mażoretek, Kędzierzyn Koźle
INTOX MINI: 4 miejsce
SOLO Kornelia Gocal: 7 miejsce
DUET Julia Sadkiewicz i Wiktoria Hujdus: 7 miejsce
INTOX I: 9 miejsce
INTOX III: 9 miejsce
INTOX II: 17 miejsce

Serdecznie gratulujemy Wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów!

Fot. UGiM Dobczyce

 

Skip to content