Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

„Słodki drań” – komediowy spektakl edukacyjny z Dariuszem Gnatowskim

13 listopada 2016 roku, o godzinie 17:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach odegrany został spektakl edukacyjny „Słodki Drań”, na który zaprosiła Fundacja „Wstańmy Razem Aktywna Rehabilitacja”.

Spektakl, komediowy, współfinansowany ze środków programu ASOS Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, dedykowany był przede wszystkim osobom chorym na cukrzycę, ich rodzinom oraz osobom zagrożonym zachorowaniem. Poprzedził go wykład fizjoterapeutki, pani Jadwigi Prażak.

„Słodki Drań” – to pełna humoru opowieść o burzliwych perypetiach wybitnego dyrygenta, który nie może poradzić sobie z chorobą. Z początku wypiera fakt, iż jest przewlekle chory i lekceważy wszystkie niebezpieczne powikłania. Jednak dzięki wsparciu bliskich oraz wykwalifikowanych specjalistów udaje mu się powrócić do zdrowia, pracy zawodowej i pasji. Autorem sztuki jest aktor i dramaturg Jan Jakub Należyty, znany m.in. ze spektakli komediowych takich jak: „Andropauza. Męska rzecz”, „Zachcianki, czyli baby blues” czy „Trzy razy łóżko”.
W roli głównej można było zobaczyć znanego i lubianego aktora – Dariusza Gnatowskiego, który był jednocześnie reżyserem spektaklu. Obok niego na scenie pojawili się krakowscy aktorzy, tacy, jak Andrzej Róg, Ewa Romaniak i Agata Woźnicka. Publiczność zgromadzona na widowni nagradzała aktorów podczas całego trwania spektaklu salwami śmiechu, a po jego zakończeniu – gromkimi brawami. Opowiedziana z przymrużeniem oka historia, miała na celu zwrócenie uwagi na istnienie poważnych problemów zdrowotnych, których nie można bagatelizować. Z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji, da się wyjść, przy odrobinie wsparcia.

Cukrzyca stała się chorobą cywilizacyjną. Późne rozpoznanie, niezdrowy tryb życia i niewłaściwa opieka medyczna zwiększają ryzyko wystąpienia groźnych powikłań. Jedynie wiedza i odpowiednia profilaktyka pozwolą uchronić się przed ich wystąpieniem lub znacząco opóźnić ich rozwój. Dlatego warto TRZYMAĆ POZIOM… cukru we krwi…

Fotorelacja MGOKiS —-> przejdź

Fotorelacja DPI —> przejdź

 

Skip to content