Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Pary reprezentacyjne ZPiT Dobczyce docenione w Liszkach

W sobotnie popołudnie, 15 października 2016 roku, pary reprezentacyjne ZPiT „Dobczyce” wzięły udział w I Turnieju Tańców Polskich „O Złoty Kłos Lisiecki”, zorganizowanym w Liszkach. Wyniki młodych Tancerzy prezentują się imponująco:

Adam Miąsko i Julita Szewczyk wytańczyli 1 miejsce w kategorii I Open (7-9 lat),
Stanisław Bieniek i Anna Hojna wytańczyli 1 miejsce w kategorii I Debiut (7-9 lat),
Maciej Szewczyk i Kaja Kolińska wytańczyli 2 miejsce w kategorii II (10-12 lat) w klasie mistrzowskiej C,
Jakub Pytel i Gabriela Murzyn wytańczyli 1 miejsce w kategorii II Debiut (10-12 lat),
Piotr Stasik i Małgorzata Duda wytańczyli 2 miejsce w kategorii II Debiut (10-12 lat),
Kamil Stasik i Kornelia Mistarz wytańczyli 7 miejsce w kategorii II D (10-12 lat),
Wojciech Domagała i Emilia Selwa wytańczyli 1 miejsce w kategorii II C (13-15 lat),
Dawid Ryskala i Urszula Hyży wytańczyli 2 miejsce w kategorii II C (13-15 lat).

Serdecznie gratulujemy!

GALERIA ZDJĘĆ

Źródło: Fanpage ZPiT Dobczyce

Fot. ZPiT Dobczyce

 

Skip to content