Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Doskonały start małych „Gigantek” w turnieju gimnastycznym

Trzynaście zawodniczek Sekcji Gimnastyki Artystycznej MGOKiS reprezentowało Dobczyce w I Turnieju Małych Gigantów, zorganizowanym 22.10.2016 r. w Słomnikach.

Start młodych gimnastyczek zakończył się dużym sukcesem. W kategorii „Rocznik 2008” – dziewczęta wystąpiły z układem taneczno – akrobatycznym i… zdeklasowały rywalki. Warto nadmienić, że konkurencja była bardzo duża, ponieważ rocznik 2008 był najliczniejszą grupą podczas zawodów. Wyniki prezentują się następująco: Amelia Karcz i Laura Szewczyk stanęły ex aequo na pierwszym miejscu podium. Na 3 miejscu uplasowała się Oliwia Mosiężny, a tuż za nią, 4 miejsce ex aequo wywalczyły Natalia Olesek i Sara Ćwierz.

W kategorii „Rocznik 2007” na podium stanęły Izabela Kozak (2 miejsce) i Kornelia Gocal (3 miejsce). Wiktoria Stalmach zakończyła zawody na 8 miejscu .

W kategorii „Rocznik 2006” wystartowała tylko jedna reprezentantka sekcji, Julia Górniak, która uplasowała się tuż za podium (4 miejsce).

W kategorii „Rocznik 2005” najlepsza okazała się Anna Błaszczyk, która zajęła 4 miejsce. Sandra Komperda i Karina Spytek zajęły odpowiednio 7 i 9 miejsce.

Najstarsza z zawodniczek, Karolina Świebocka („Rocznik 2000”), zajęła 6 miejsce w układzie ze skakanką.

Wszystkie dziewczęta trenują w Sekcji Gimnastyki Artystycznej MGOKiS pod czujnym okiem trenerki – pani Tatiany Krupowicz. Mimo, że sekcja działa od niedawna, ciężka praca i wyczerpujące treningi przekładają się na doskonałe wyniki zawodniczek!

Wszystkim dziewczętom i Pani Trener serdecznie gratulujemy sukcesów!

GALERIA ZDJĘĆ

Fot. Tatiana Krupowicz

Skip to content