Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Doskonały start małych „Gigantek” w turnieju gimnastycznym

Trzynaście zawodniczek Sekcji Gimnastyki Artystycznej MGOKiS reprezentowało Dobczyce w I Turnieju Małych Gigantów, zorganizowanym 22.10.2016 r. w Słomnikach.

Start młodych gimnastyczek zakończył się dużym sukcesem. W kategorii „Rocznik 2008” – dziewczęta wystąpiły z układem taneczno – akrobatycznym i… zdeklasowały rywalki. Warto nadmienić, że konkurencja była bardzo duża, ponieważ rocznik 2008 był najliczniejszą grupą podczas zawodów. Wyniki prezentują się następująco: Amelia Karcz i Laura Szewczyk stanęły ex aequo na pierwszym miejscu podium. Na 3 miejscu uplasowała się Oliwia Mosiężny, a tuż za nią, 4 miejsce ex aequo wywalczyły Natalia Olesek i Sara Ćwierz.

W kategorii „Rocznik 2007” na podium stanęły Izabela Kozak (2 miejsce) i Kornelia Gocal (3 miejsce). Wiktoria Stalmach zakończyła zawody na 8 miejscu .

W kategorii „Rocznik 2006” wystartowała tylko jedna reprezentantka sekcji, Julia Górniak, która uplasowała się tuż za podium (4 miejsce).

W kategorii „Rocznik 2005” najlepsza okazała się Anna Błaszczyk, która zajęła 4 miejsce. Sandra Komperda i Karina Spytek zajęły odpowiednio 7 i 9 miejsce.

Najstarsza z zawodniczek, Karolina Świebocka („Rocznik 2000”), zajęła 6 miejsce w układzie ze skakanką.

Wszystkie dziewczęta trenują w Sekcji Gimnastyki Artystycznej MGOKiS pod czujnym okiem trenerki – pani Tatiany Krupowicz. Mimo, że sekcja działa od niedawna, ciężka praca i wyczerpujące treningi przekładają się na doskonałe wyniki zawodniczek!

Wszystkim dziewczętom i Pani Trener serdecznie gratulujemy sukcesów!

GALERIA ZDJĘĆ

Fot. Tatiana Krupowicz

Skip to content