Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

„Król Bul” zachwycił dobczycką publiczność

6 grudnia 2016 roku Akademia Muzyczna w Krakowie, Stowarzyszenie Wspierania Kultury „Charstek” oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zaprosili dzieci do Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach na Bajkę Muzyczną: „Król Bul”.

Pierwszy spektakl dedykowany był przede wszystkim dzieciom przedszkolnym, drugi – dzieciom szkolnym.

Na scenie wystąpili: Orkiestra pod dyrekcją Joanny Knapik, Aktorzy i Wokaliści – członkowie Koła Naukowego Studentów Edukacji Artystycznej Szkolnej oraz Koła Naukowego Studentów Rytmiki Akademii Muzycznej w Krakowie.

„Król Bul” – to piękna, klasyczna bajka dla dzieci, która opowiada historię władcy cierpiącego z powodu bólu zęba. Kiedy król jest drażliwy i obolały – staje się nieobliczalny: wszczyna wojnę z królem-teściem, wsadza do więzienia królewskiego kucharza i buntuje się przeciwko zarządzeniu ochmistrzyni, aby wszyscy dworzanie nosili kapcie. Trudną sytuację na dworze ratuje dopiero genialny pomysł królewskiego kota.

Przedstawienie zostało przygotowane z niezwykłą dbałością o detale. Wspaniałe tło dla opowiadanej historii stanowiła muzyka grana przez orkiestrę. Bajka była prawdziwym teatrem wyobraźni, niezwykłą muzyczną przygodą a także sposobnością do obejrzenia spektaklu muzycznego, który mimo upływu lat nie zestarzał się.

Za prawdziwą ucztę muzyczną dla najmłodszych odbiorców kultury, wspaniałym artystom podziękowali: pani Halina Adamska-Jędrzejczyk – Burmistrz Gminy Dobczyce, pan Andrzej Topa – Dyrektor MGOKiS oraz pan Adrian Kulik, Prezes Stowarzyszenia Wspierania Kultury „Charstek”.

Galeria zdjęć —> przejdź

Skip to content