Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Mozart kontra Sinatra

27 listopada 2016 roku, widzowie zgromadzeni we foyer Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach uczestniczyli w niezwykłym wydarzeniu muzycznym – w finale projektu „Mozart kontra Sinatra” – Aktywizacja integracyjna przez sztukę.

Na dobczyckiej scenie wystąpił Mirosław Witkowski – wokalista znany z programów telewizyjnych, takich jak, „X-Factor”, „Szansa na Sukces” czy „The Voice Of Poland”. Towarzyszyli mu doskonali muzycy: Piotr Matysik – instrumenty klawiszowe, Łukasz Marek – instrumenty perkusyjne i Jacek Bielecki – bas, oraz młode wokalistki Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce: Gabriela Murzyn, Agnieszka Wójcik, Dominika Szyszka i Emilia Małż, które do występu przygotowała niezastąpiona pani Beata Czajka- Rolińska.

Artyści zabrali publiczność w niezwykłą podróż po różnych stylach i gatunkach muzycznych. W niedzielny wieczór można było usłyszeć takie przeboje, jak „Show Must Go On”, „Georgia On My Mind”, „No Woman No Cry”, „Amazing Grace”, „O Sole mio” czy „Nie żałuję”, „Wspomnienie”. Konwencja koncertu „z przymrużeniem oka”, zagwarantowała wszystkim zgromadzonym doskonałą zabawę i całą masę pozytywnej energii. Improwizacje instrumentalistów, wprawiły w zachwyt niejednego konesera muzyki, a charyzmatyczny wokalista „zaraził” publiczność swoją żywiołowością i pokazał, jak można „bawić się” dźwiękami. Uczestniczki zajęć Sekcji Wokalnej MGOKiS pokazały prawdziwą klasę i ogromny talent. Swoimi wykonaniami udowodniły, że z powodzeniem mogą stać na scenie obok profesjonalistów. Ogromna zasługa w tym pani Beaty Czajki-Rolińskiej, która od kilku lat kształci wokalnie dzieci i młodzież w dobczyckim MGOKiSie.

Organizatorem koncertu było Stowarzyszenie Muzyka Świata „Akord”, współorganizatorem – MGOKiS Dobczyce. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z Programu Fundusz Inicjatyw Społecznych. Projekt zrealizowany został przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Galeria zdjęć—-> przejdź

Skip to content