Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Ogólnopolski sukces plastyczny Mateusza Kiszki!

„Najpiękniejsza jest moja ojczyzna”, to tytuł ogólnopolskiego konkursu plastycznego, w którym wzięli udział uczestnicy zajęć kółka plastycznego MGOKiS Dobczyce, oddział Nowa Wieś. Mateusz Kiszka zdobył w nim jedną z głównych Nagród.

XIII edycja ogólnopolskiego konkursu dziecięcej twórczości plastycznej organizowana została przez Pałac Młodzieży im. A Kamińskiego w Katowicach, oraz Stowarzyszenia Czasu Wolnego Dzieci i Młodzieży. Patronat honorowy nad konkursem objęła Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach, której profesorowie, zasiadając w jury, podnieśli rangę konkursu.

Zadaniem młodych artystów było stworzenie pracy plastycznej opowiadającej o własnym regionie lub narodowych zwyczajach i tradycjach.

Na konkurs nadesłano 1388 prac z 94 placówek oświatowych. Mateusz Kiszka ( lat 7) za swą pracę przedstawiającą koszenie łanów zbóż otrzymał od jury jedną z 40 równorzędnych Nagród Głównych. To pierwszy sukces plastyczny, jaki odniósł Mateusz w swoim życiu, dlatego jego radość i duma były ogromne.

Zwycięską pracę Mateusz wykonał na zajęciach kółka plastycznego w Nowej Wsi (oddział MGOKiS w Dobczycach), prowadzonych przez Paulinę Steligę – Gryglaszewską.

Serdecznie gratulujemy!!

 

Skip to content