Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Zapraszamy na Wigilię Uliczną i Jarmark Świąteczny

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców gminy Dobczyce na Jarmark Świąteczny i Wigilię Uliczną, które odbędą się 18 grudnia 2016 roku w Małym Rynku.

Dotychczas obie imprezy, które wpisały się już na stałe do kalendarza wydarzeń grudniowych, odbywały się osobno. W tym roku Stowarzyszenie KAT Dobczyce, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, Stowarzyszenie Sympatyków i Absolwentów Zespołu Szkół w Dobczycach oraz Urząd Gminy i Miasta Dobczyce postanowili połączyć siły – tak, abyście Państwo mogli zatrzymać się przy stoiskach ze wspaniałym rękodziełem naszych rodzimych i przyjezdnych twórców oraz przystanąć na chwilę w zabieganiu dnia codziennego i złożyć sobie wzajemnie życzenia w czasie wspólnej, gminnej ulicznej Wigilii.

Świąteczny Jarmark rozpocznie się już o godz. 10 – na Małym Rynku w Dobczycach. Czekać na Państwa będą twórcy oraz przedstawiciele szkół i organizacji pozarządowych, którzy przygotowali dla odwiedzających stoiska wiele wspaniałości.
Przed godziną 14:00 wystąpią m.in. przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego nr 1, Przedszkolaki z Brzączowic czy uczniowie ze Szkoły Podstawowej ze Stadnik.

Oficjalne otwarcie Jarmarku i Wigilii odbędzie się o godz. 14:00. Będzie czas na życzenia, na wspólne kolędowanie z Sekcją Wokalną Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach, Orkiestrą Dętą „Dobczyce”, dziećmi ze Szkoły Podstawowej z Dobczyc i grupą kolędniczą „Pasterze”. Zatrzymajmy się na chwilkę, posłuchajmy dźwięku kolęd i pastorałek, podzielmy się opłatkiem, usiądźmy przy wspólnym stole i złóżmy sobie życzenia.

Jednocześnie Stowarzyszenie KAT, Stowarzyszenie Sympatyków i Absolwentów Zespołu Szkół oraz Miejska Biblioteka Publiczna, która jest partnerem Jarmarku Świątecznego, ogłaszają konkurs dla dzieci i młodzieży na Skrzydła Anielskie. Zachęcamy do udziału.

Regulamin konkursu —> przejdź

Skip to content