Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Wigilia Uliczna i Jarmark Świąteczny

18 grudnia 2016 roku w Małym Rynku w Dobczycach odbyła się tradycyjna Wigilia Uliczna i coroczny Jarmark Świąteczny. Dotychczas obie imprezy, które wpisały się  na stałe do kalendarza wydarzeń grudniowych, organizowane były osobno. Dzięki współpracy 4 instytucji: Stowarzyszenia KAT Dobczyce, Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach, Stowarzyszenia Sympatyków i Absolwentów Zespołu Szkół w Dobczycach oraz Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce, mieszkańcy Dobczyc mogli poczuć prawdziwą magię świąt.

Pełną relację z wydarzenia znaleźć można pod linkami:

Wigilia Uliczna i Jarmark Świąteczny oczami DPI

Wigilia Uliczna i Jarmark Świąteczny oczami UGiM

Wigilia Uliczna i Jarmark Świąteczny oczami MGOKiS cz. I

Wigilia Uliczna i Jarmark Świąteczny oczami MGOKiS cz. II

Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym sekcjom i zespołom działającym przy MGOKiS za niezapomniane występy podczas tegorocznej Wigilii Ulicznej! Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce, Orkiestra Dęta „Dobczyce”, Szopka z Lalkami, Pasterze z Dobczyc, Byliście cudowni! Wasze interpretacje świątecznych piosenek, kolęd i pastorałek rozgrzały nas wszystkich w ten zimny i mokry wieczór!!!

Gorące podziękowania dla Instruktorów i opiekunów! Beata Czajka-Rolińska (Sekcja Wokalna MGOKiS), Józef Maniecki (Orkiestra Dęta Dobczyce), Państwo Elżbieta i Stanisław Żuławińscy (Grupy kolędnicze) – to dzięki Waszej ciężkiej pracy, Wigilia Uliczna ma tak niepowtarzalny klimat!

Wigilia Uliczna i Jarmark Świąteczny oczami MGOKiS cz. III – Występy Sekcji i Zespołów MGOKiS

 

 

 

Skip to content