Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Ogromny sukces dobczyckich gimnastyczek

17 grudnia 2016 roku Zawodniczki Sekcji Gimnastyki Artystycznej MGOKiS Dobczyce wzięły udział w I Turnieju Wigilijnym w Gimnastyce Artystycznej, zorganizowanym w Kampusie Wielickim.

Udział w wydarzeniu zakończył się dla dziewczynek ogromnym sukcesem! Prezentujemy znakomite wyniki i serdecznie gratulujemy zawodniczkom i pani trener, Tatianie Krupowicz.

Rocznik 2010
Emilia Nowak 1 miejsce w układzie taneczno-akrobatycznym

Rocznik 2009
Emilia Majka 2 miejsce w układzie taneczno-akrobatycznym

Rocznik 2008
Sara Ćwierz 1 miejsce w układzie z przyborem

Natalia Olesek 2 miejsce w układzie z przyborem

Amelia Karcz 3 miejsce w układzie z przyborem

Rocznik 2007
Izabela Kozak 1 miejsce w układzie taneczno-akrobatycznym

Rocznik 2006
Julia Górniak 3 miejsce w układzie ze skakanką

Gabriela Irzyk 4 miejsce w układzie ze skakanką

Rocznik 2005
Anna Błaszczyk 3 miejsce w układzie z maczugami

W Turnieju wzięły udział także: Kornelia Gocal i Karolina Świebocka, które również pięknie się zaprezentowały.

Fot. Archiwum Sekcji
Fot. Źródło: Kampus Wielicki

 

Galeria Zdjęć —> przejdź

 

 

Skip to content