Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Sukcesy młodych wokalistów

Styczeń upływa młodym wokalistom Sekcji Wokalnej MGOKiS oraz członkom Zespołu Pieśni i Tańca „Dobczyce” pod znakiem sukcesów.14 stycznia 2017 roku reprezentacja Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce wzięła udział w Z Nowohuckim Konkursie Kolęd i Pastorałek. Dobczycko-Rabiański duet sióstr Szyszek wygrał kategorię DUETY,  Julitka Jarząbek wyśpiewała II miejsce w kategorii soliści najmłodsi, a Agnieszka Wójcik i Zuzia Węglarz zostały wyróżnione. Gabi Murzyn zaśpiewała pięknie pastorałkę „Prosto z nieba”. Bardzo wzruszającą interpretację „Kolędy dla Nieobecnych” zaprezentowała również Maja Idzik.
GALERIA ZDJĘĆ —> przejdź

17 stycznia 2017 roku reprezentanci Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Dobczyce” wzięli udział w VII Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, zorganizowanym w Sułkowicach. Wszyscy nasi reprezentanci zdobyli nagrody i wyróżnienia:

W kategorii – Przedszkola – Soliści:

III miejsce – Emilka Nowak MGOKiS Dobczyce

W kategorii – Szkoła Podstawowa – Zespoły

I miejsce – ZPiT Dobczyce MGOKiS Dobczyce

W kategorii – Szkoła Podstawowa – Soliści :
I miejsce – Julita Jarząbek SM I st. Dobczyce

W kategorii – Gimnazjum – soliści:

I miejsce- Emilia Małż MGOKiS Dobczyce

Wyróżnienie:
Wiktoria Starmach MGOKiS Dobczyce,

W kategorii – Szkoły ponadgimnazjalne i starsi – Zespoły

II miejsce –  Zespół Wokalny MGOKiS Dobczyce: Alan Michalik, Dominik Zając, Agnieszka Wójcik

W kategorii – Szkoły ponadgimnazjalne i starsi – Soliści

III miejsce- Maja Kowalska MGOKiS Dobczyce

Finał Przeglądu
i wręczenie nagród odbędzie się
22.01.2017r. o godz. 16.00
w Sułkowickim Ośrodku Kultury
– ul. 1 Maja 70
ZAPRASZAMY!

GALERIA PRAC —> przejdź

 

 

Skip to content