Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Charytatywny Maraton Zumba, Dance & Fitness dla Patryka

11 lutego 2017 roku, w hali sportowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach odbył się Charytatywny Maraton Zumba, Dance & Fitness dla Patryka Galii.

Impreza dedykowana małemu mieszkańcowi Dobczyc, zmagającemu się ze złośliwym glejakiem mózgu zgromadziła rzesze tańczących osób. Wstęp na wydarzenie wykupiło ponad 170 osób, ponadto na płycie hali pojawiły się dzieci, mali tancerze i instruktorzy, co daje zawrotną liczbę ponad 200 uczestników. Dzięki ofiarności wszystkich zebranych, konto Patryka zasiliła kwota 6492,50 zł i 20 funtów.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem Maratonu był Zespół Taneczny „Intox” z Angeliką Kurzawą, Iwoną Stoch i Iwoną Stoch na czele. Do udziału w Maratonie zaproszeni zostali znakomici instruktorzy, tacy jak: Maciej Jopek, Marta Jaworska, Adriana Frasik, Gosia Surlas i Dawid Szymański, którzy zenergetyzowali wszystkich tańczących. Nie mogło zabraknąć wśród nich także Angeliki Kurzawy i Sylwii Nosal – instruktorek MGOKiS-u.

Na uczestników Maratonu czekały dodatkowe atrakcje w postaci losowania nagród, pokazów tańca, analizy i pomiaru masy ciała, konsultacji dietetycznych oraz  możliwości uwiecznienia emocji w fotobudce (Fotobudka Myślenice). Na wszystkie dzieci czekały atrakcje przygotowane przez Warsztaty Sukcesu, takie jak: animacje, zabawy z chustą animacyjną czy wata cukrowa.

W organizację imprezy włączyło się mnóstwo osób – którym serdecznie dziękujemy!!! Najserdeczniejsze podziękowania kierujemy w stronę wszystkich, którzy wzięli udział w Maratonie i wsparli naszego małego bohatera.

GALERIA ZDJEĆ —> przejdź

 

 

 

Skip to content