Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Charytatywny Maraton Zumba, Dance & Fitness dla Patryka

11 lutego 2017 roku, w hali sportowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach odbył się Charytatywny Maraton Zumba, Dance & Fitness dla Patryka Galii.

Impreza dedykowana małemu mieszkańcowi Dobczyc, zmagającemu się ze złośliwym glejakiem mózgu zgromadziła rzesze tańczących osób. Wstęp na wydarzenie wykupiło ponad 170 osób, ponadto na płycie hali pojawiły się dzieci, mali tancerze i instruktorzy, co daje zawrotną liczbę ponad 200 uczestników. Dzięki ofiarności wszystkich zebranych, konto Patryka zasiliła kwota 6492,50 zł i 20 funtów.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem Maratonu był Zespół Taneczny „Intox” z Angeliką Kurzawą, Iwoną Stoch i Iwoną Stoch na czele. Do udziału w Maratonie zaproszeni zostali znakomici instruktorzy, tacy jak: Maciej Jopek, Marta Jaworska, Adriana Frasik, Gosia Surlas i Dawid Szymański, którzy zenergetyzowali wszystkich tańczących. Nie mogło zabraknąć wśród nich także Angeliki Kurzawy i Sylwii Nosal – instruktorek MGOKiS-u.

Na uczestników Maratonu czekały dodatkowe atrakcje w postaci losowania nagród, pokazów tańca, analizy i pomiaru masy ciała, konsultacji dietetycznych oraz  możliwości uwiecznienia emocji w fotobudce (Fotobudka Myślenice). Na wszystkie dzieci czekały atrakcje przygotowane przez Warsztaty Sukcesu, takie jak: animacje, zabawy z chustą animacyjną czy wata cukrowa.

W organizację imprezy włączyło się mnóstwo osób – którym serdecznie dziękujemy!!! Najserdeczniejsze podziękowania kierujemy w stronę wszystkich, którzy wzięli udział w Maratonie i wsparli naszego małego bohatera.

GALERIA ZDJEĆ —> przejdź

 

 

 

Skip to content