Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Kawiarnia Muzyczna MGOKiS: Republika Projekt

12 lutego we foyer Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach zabrzmiały największe przeboje Grzegorza Ciechowskiego i Zespołu Republika. 6 znakomitych muzyków: Piotr Skóra (wokal), Dawid Makosz (piano), Wojtek Czyrnek (gitara), Marcin Chryczyk (bas), Łukasz Płatek (sax., flet), Maciek Słonka (perkusja) oraz fantastyczni goście: m.in. Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce, Beata Czajka-Rolińska, Kinga Sędzik, Beata Ryś i inni zabrali publiczność w muzyczną podróż w czasie. Podczas koncertu, zorganizowanego z okazji zbliżających się walentynek, zabrzmiały największe przeboje Grzegorza Ciechowskiego o miłości, takie, jak np.: „Zapytaj mnie czy Cię kocham”, „Tak, tak to ja…”, „Zasypiasz sama”, „Tobie wybaczam”, „A gdzież moje kare konie”, „Odchodząc” czy „Nie pokonasz miłości”. Nie zabrakło także wielkich hitów artysty, takich „Biała Flaga”, „Telefony” czy „Nie pytaj o Polskę”. Wiele pozytywnych emocji wzbudziła piosenka „Piejo kury piejo”, z udziałem młodych artystów sekcji wokalnej MGOKiS.

GALERIA ZDJĘĆ —> przejdź

 

 

Skip to content