Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Babski Jarmark na Dzień Kobiet

12 marca 2017 roku, w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach, już po raz piąty, z okazji Dnia Kobiet odbył się Babski Jarmark. Na wszystkie Panie, które zdecydowały się w tym dniu odwiedzić RCOS czekało wiele niespodzianek.

We foyer znaleźć można było m,in. stoiska z kosmetykami, perfumami, biżuterią, wyrobami hand made, odzieżą, słodkościami, zabawkami i innymi artykułami dla kobiet. Dużą popularnością cieszyły się stoiska FemiSfery i Zespołu Szkół w Dobczycach, które oferowały m.in. zabiegi i masaże (FemiSfera) oraz malowanie twarzy i czesanie fryzur (Zespół Szkół).

Na wspaniały koncert pod hasłem „Babę Zesłał Bóg” zaprosili młodzi wokaliści i doskonali muzycy. Ze sceny popłynęły piosenki o kobietach i dla kobiet, w wykonaniu Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce oraz Studia Piosenki Young Stars z Raby Wyżnej, z towarzyszeniem muzyków: Tomasza Wolaka, Pawła Dylewskiego, Konrada Ligasa, Piotra Skóry, i Zespołu Lost Indesyti. Koncert, który publiczność nagrodziła gromkimi brawami przygotowała i poprowadziła niezastąpiona pani Beata Czajka Rolińska.

Pod koniec imprezy Panie miały okazję wziąć udział w losowaniu nagród ufundowanych przez wystawców oraz posłuchać występu Olgi Lasek.

Organizatorami Jarmarku było Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Ispina” (Katarzyna Materek-Reszka) oraz Femi Sfera (Ewelina Skrzydlewska) we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Dobczycach i Gminą Dobczyce. Patronat medialny nad imprezą objęli: Telewizja Powiatowa Myślenice Itv, Gazeta Myślenicka, Głos Myślenicki, Miesięcznik Powiatowy „Sedno”, Miesięcznik „Tapeta” oraz portal „miasto-info.pl”.

GALERIA ZDJĘĆ —> przejdź

Skip to content