Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Babski Jarmark na Dzień Kobiet

12 marca 2017 roku, w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach, już po raz piąty, z okazji Dnia Kobiet odbył się Babski Jarmark. Na wszystkie Panie, które zdecydowały się w tym dniu odwiedzić RCOS czekało wiele niespodzianek.

We foyer znaleźć można było m,in. stoiska z kosmetykami, perfumami, biżuterią, wyrobami hand made, odzieżą, słodkościami, zabawkami i innymi artykułami dla kobiet. Dużą popularnością cieszyły się stoiska FemiSfery i Zespołu Szkół w Dobczycach, które oferowały m.in. zabiegi i masaże (FemiSfera) oraz malowanie twarzy i czesanie fryzur (Zespół Szkół).

Na wspaniały koncert pod hasłem „Babę Zesłał Bóg” zaprosili młodzi wokaliści i doskonali muzycy. Ze sceny popłynęły piosenki o kobietach i dla kobiet, w wykonaniu Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce oraz Studia Piosenki Young Stars z Raby Wyżnej, z towarzyszeniem muzyków: Tomasza Wolaka, Pawła Dylewskiego, Konrada Ligasa, Piotra Skóry, i Zespołu Lost Indesyti. Koncert, który publiczność nagrodziła gromkimi brawami przygotowała i poprowadziła niezastąpiona pani Beata Czajka Rolińska.

Pod koniec imprezy Panie miały okazję wziąć udział w losowaniu nagród ufundowanych przez wystawców oraz posłuchać występu Olgi Lasek.

Organizatorami Jarmarku było Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Ispina” (Katarzyna Materek-Reszka) oraz Femi Sfera (Ewelina Skrzydlewska) we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Dobczycach i Gminą Dobczyce. Patronat medialny nad imprezą objęli: Telewizja Powiatowa Myślenice Itv, Gazeta Myślenicka, Głos Myślenicki, Miesięcznik Powiatowy „Sedno”, Miesięcznik „Tapeta” oraz portal „miasto-info.pl”.

GALERIA ZDJĘĆ —> przejdź

Skip to content