Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Ogólnopolski sukces młodych plastyczek z Nowej Wsi i z Dobczyc!

17 lutego 2017 roku, w Domu Kultury „Zameczek” w Kielcach odbyło się wręczenie nagród w X Ogólnopolskim Konkursie plastycznym „Moja Kartka Walentynkowa”.

Jubileuszowa edycja wydarzenia, które co roku przyciąga setki młodych i dorosłych artystów, zakończyła się dla młodych plastyczek z gminy Dobczyce ogromnym sukcesem. Do tegorocznej edycji konkursu napłynęło ponad 500 prac z całej Polski. Jury przyznało dwa pierwsze, dwa drugie, trzy trzecie miejsca i kilka wyróżnień, bez podziału na kategorie wiekowe. Cechą wyróżniającą konkurs na tle innych wydarzeń artystycznych o podobnym charakterze jest to, że zarówno dzieci, jak i dorośli oceniani są na równych prawach. Tym bardziej cieszy fakt, że 3 spośród 6 nagród głównych trafiły do uczestniczek zajęć kółka plastycznego MGOKiS.

I miejsce w konkursie zdobyła Zuzanna Zych (kółko plastyczne MGOKiS, oddział Nowa Wieś), II miejsce zdobyła Zuzanna Węgrzyn (kółko plastyczne MGOKiS Dobczyce, grupa starsza), a III miejsce – Wiktoria Ćwierz ( kółko plastyczne MGOKiS, oddział Nowa Wieś). Wyróżnienie trafiło do Barbary Kiszki (kólko plastyczne MGOKiS, oddział Nowa Wieś). Wszystkie laureatki konkursu uczęszczają na zajęcia plastyczne Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach (oddział Nowa Wieś lub Dobczyce), prowadzone przez panią Paulinę Steligę – Gryglaszewską.

Zuzanna Węgrzyn, Zuzanna Zych, pani Paulina Steliga Gryglaszewska oraz Małgorzata Bławut (trzykrotna laureatka konkursu) wzięły udział w uroczystym wernisażu prac, połączonym z wręczeniem nagród. Po raz pierwszy w historii konkursu przyznano także specjalną Nagrodę Jubileuszową, którą otrzymał Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, oddział w Nowej Wsi.

Serdecznie gratulujemy Laureatkom konkursu i Pani Instruktor znakomitych sukcesów!!

I miejsce: Zuzanna Zych

 

II miejsce – Zuzanna Węgrzyn

 

Wiktoria Ćwierz – III miejsce

 

Barbara Kiszka – Wyróżnienie

Skip to content