Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Niezłomni Bohaterowie – Żołnierze Wyklęci

1 marca obchodzony jest w Polsce Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W związku z tą ważną datą, MGOKiS Dobczyce zaprosił w marcu młodzież szkolną oraz mieszkańców Dobczyc na cykl wydarzeń poświęcony tej tematyce.

23.03.2017 uczniowie Gimnazjum im.Jana Pawła II w Dobczycach wzięli udział w spotkaniu z historykiem, panem Ziemowitem Kalinowskim, który wygłosił dla nich prelekcję i zaprezentował prezentację multimedialną pod tytułem: „Śladami Żołnierzy Niezłomnych z Dobczyc i okolic 1945-1956”. W spotkaniu uczestniczyli także naoczni świadkowie tych wydarzeń, ich rodziny oraz przedstawiciele władz i instytucji gminnych.

31.03.2017, tuż przed godziną 12:00 na błoniach przy Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach uczniowie klas szóstych szkoły podstawowej w Dobczycach, gimnazjaliści oraz uczniowie Zespołu Szkół w Dobczycach obejrzeli rekonstrukcję historyczną pt. „Rozbicie posterunku Milicji Obywatelskiej w Dobczycach przez oddziały partyzanckie: A r m ii Na r o d o w ej „ Pogrom” pod dowództwem Augustyna Rafalskiego ps. „Pogrom” i Emila Szostaka ps. „Kosiński” oraz Oddziału Partyzanckiego „Ścigacz” pod dowództwem Stefana Kaczmarczyka ps. „Baca” w dniu 30 maja 1945 r., którą przygotowała Podhalańska Grupa Rekonstrukcji Historycznych Zgrupowania Partyzanckiego „Błyskawica” im. Józefa Kurasia ps. „Ogień”. Huk wystrzałów z broni palnej rozległ się w całych Dobczycach, a odtwarzane sceny przypomniały wydarzenia sprzed wielu lat, mające miejsce w Dobczycach.
W wydarzeniu uczestniczył pan Burmistrz Paweł Machnicki, pan Ziemowit Kalinowski, pan Piotr Przęczek, Pan Marian Para, Pan Jacek Korbas oraz dyrektorzy instytucji mających swoją siedzibę w RCOS.

We foyer RCOSu cały czas otwarta jest wystawa „Niezłomni Bohaterowie, Żołnierze Wyklęci”, którą można oglądać w godzinach otwarcia budynku.

GALERIA ZDJEĆ —> przejdź

Skip to content