Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

II Otwarty Turniej Wiosny w Gimnastyce Artystycznej za nami

 Ponad 200 zawodniczek wzięło udział w II Otwartym Turnieju „Wiosny” w Gimnastyce Artystycznej Dobczyce 2017, który odbył się 22 kwietnia 2017 r.

Sekcja Gimnastyki Artystycznej MGOKiS Dobczyce oraz MGOKiS Dobczyce wraz z rodzicami gimnastyczek, zgotowali wyjątkowy, niepowtarzalny klimat na hali sportowej w RCOS. Turniej zorganizowano dzięki pomysłowi Pani Tatiany Krupowicz, gimnastyczki trenującej na co dzień Sekcję Gimnastyki Artystycznej MGOKiS Dobczyce, dzięki Jej ogromnej pracy i zaangażowaniu, dzięki wsparciu wielu instytucji, firm i Rodziców.

W tegorocznej edycji wystartowało 8 klubów:

– Stowarzyszenie Sportowe Gracja Wieliczka,
– „Panache” Wieliczka,
– Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków „Wschód”,
– KSGA Kraków,
– ART GIM Myślenice,
– SGAiS Olimpia Kraków,
– PTG „Sokół” Kraków,
– MGOKiS Dobczyce.

Sędzią głównym turnieju była Tatiana Krupowicz, drugim sędzią głównym Anna Różańska (SGAiS Olimpia Kraków), a wspomagali ich pracę sędziowie: Ewa Wądołowska (MOS Wschód Kraków), Magdalena Gawara (KSGA Kraków), Natalia Kowalczyk (KSGA Kraków), Aleksandra Zgłobica (SGAiS Kraków), Beata Piwnik (MOS Wschód Kraków), Alekandra Wiśniewska (Gracja Wieliczka) oraz Zuzanna Nowak (MGOKiS Dobczyce).

Warto podkreślić, że nad bezpieczeństwem uczestniczek czuwali Maltańczycy z Malta Służba Medyczna oddział Myślenice, a nad przebiegiem całości czuwał prowadzący Piotr Skóra, Dyrektor Andrzej Topa i pracownicy MGOKiS Dobczyce. Z kolei o dobre samopoczucie najmłodszych zadbały dwie sympatyczne maskotki: Miś Tuliś i Rabuś, które roznosiły pyszne cukierki, rozśmieszały, pozowały do zdjęć i nadawały wesołego tonu imprezie.

Wyniki II Otwartego Turnieju Wiosny

Źródło: https://www.facebook.com/DobczyckiPortalInformacyjny/

GALERIA ZDJĘĆ —> Dobczycki Portal Informacyjny

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym sponsorom i przyjaciołom, którzy wsparli organizację imprezy, a byli to:

Urząd Gminy i Miasta Dobczyce
Pełnomocnik Burmistrza do spraw rozwiązywania problemów alkoholowych
Starostwo Powiatowe w Myślenicach
Malta Służba Medyczna Myślenice
Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Bergelówny w Dobczycach
KS Raba Dobczyce
MerinoSport
Machiko Sportswear
Sport Service
Firma Maj Glass
Kopalnia Soli Wieliczka
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Dobczyce
Supermarket Jan
Marbud Betoniarnia
Zajazd Szałas
Rucola Caffee
Patataj
GoJump
Hotel Podzamcze
Kwiaciarnia Amarylis
Zajazd na Górkach
Firma Elkal
Giboland
Firma Eko-Tech Gdów
Firma Bratek
Garnitex Stróża
Sklep Wielobranżowy Eda
Piekarnia Cukiernia Dom Chleba
Materiały Budowlane Ryszard Bugaj
Specjalmed
Uniwers Studio Producent Mebli
Bank Spółdzielczy w Limanowej
Firma Avon

 

Skip to content