Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Taneczne sukcesy „Intoxu”

01 maja 2017 roku tancerki „Intoxu” wzięły udział w Mistrzostwach Polski Południowo-Wschodniej, zorganizowanych w miejscowości Pustków-Osiedle. Dziewczęta rywalizowały z ponad 450 uczestnikami. Starty zakończyły się licznymi sukcesami i nominacjami do udziału w Mistrzostwach Polski!

Wszystkim naszym tancerkom serdecznie gratulujemy!

Prezentujemy wyniki:
1 miejsce solo kadetki: Milena Jurkiewicz

1 miejsce duo seniorki: Agnieszka Ptak i Karolina Świebocka

1 miejsce trio juniorki: Aleksandra Cygan, Natalia Świebocka, Weronika Kordula

1 miejsce scena kadetki: Intox Amis

1 miejsce defilada juniorki: Intox II

1 miejsce defilada kadetki: Intox Amis

1 miejsce scena junior: Intox Gold

1 miejsce mini formacja kadetki: Intox 1

1 miejsce mamy Intox Silver: (z największą liczbą punktów wśród wszystkich zespołów całego turnieju)

2 miejsce solo seniorki: Karolina Świebocka

2 miejsce defilada junior: Intox Gold

2 miejsce scena kadetki: Intox Mini

3 miejsce solo kadetki: Amelia Łukiewicz

3 miejsce duo kadetki: Aleksandra Pasieka, Patrycja Szewc

4 miejsce scena juniorki: Intox II

5 miejsce solo kadetki: Kornelia Gocal

 

Skip to content