Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Orkiestra Dęta „Dobczyce”

14 maja 2017 roku Orkiestra Dęta „Dobczyce” wzięła udział w Międzypowiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY, zorganizowanym w Wieliczce.

O wejście do ścisłego finału, który odbędzie się w Nowym Sączu, rywalizowało 5 orkiestr z powiatu wielickiego, krakowskiego, myślenickiego oraz bocheńskiego. Jury w składzie:
– kpt. Stefan Żuk – były tamburmajor i kapelmistrz Orkiestry Reprezentacyjnej WOP i Straży Granicznej w Nowym Sączu,
– Leszek Łopalewski – wieloletni muzyk Filharmonii Lubelskiej, a obecnie kierownik sekcji instrumentów dętych w Państwowej Szkole Muzycznej w Nowym Sączu
– dr Waldemar Groń – doktor sztuk muzycznych w dyscyplinie artystycznej – dyrygentura. Absolwent dyrygentury symfoniczno – operowej Krakowskiej Akademii Muzycznej. Wykładowca Ogólnopolskiego Studium dla Kapelmistrzów i Tamburmajorów Orkiestr Dętych,
przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce i Puchar Starosty Wielickiego dla Orkiestry Reprezentacyjnej Miasta i Gminy Świątniki Górne
II miejsce i Puchar burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka dla Orkiestry Dętej „Dobczyce”
III miejsce i Puchar dyrektora Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce dla Orkiestry Dętej „Solvay”

Wyróżnienia otrzymały:

Orkiestra Dęta „Hejnał” z Byszyc oraz Orkiestra Górnicza Kopalni Soli w Bochni

Zajęcie II miejsca jest równoznaczne z Nominacją do udziału w XL Małopolskim Festiwalu Orkiestr Dętych „Echo Trombity”, który odbędzie się w dniach 23-25 czerwca w Nowym Sączu.

Serdecznie gratulujemy naszej Orkiestrze!!!

fot. CKiT/FOTO Rogalska

 

Skip to content