Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Znamy Laureatów IV edycji konkursu plastycznego „Folklor w duszy gra”

25 maja 2017 roku, w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach rozstrzygnięto IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Folklor w duszy gra” – Pejzaż inspirowany wzorami z folkloru.

Komisja w składzie: Cecylia Frajtag – plastyk, artystka, Anna Bugaj – artystka, Ewa Tkaczyk – plastyk, bibliotekarz, dokonała przeglądu i oceny 80 prac plastycznych, wykonanych przez dzieci, młodzież oraz uczestników zajęć WTZ z powiatu myślenickiego. Komisja, podczas oceniania prac, zwróciła uwagę na zrozumienie tematu, samodzielność wykonania, estetykę, ekspresję i wrażliwość plastyczną, ukazanie bogactwa wzorów ludowych charakterystycznych dla folkloru polskiego.

Komisja postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

Kategoria: Przedszkola:
1 miejsce: Maria Sternal, O.P. W Stadnikach
2 miejsce: Antonina Kiejko, Kółko plastyczne MGOKiS Dobczyce
3 miejsce: Zuzanna Kiejko, Kółko plastyczne MGOKiS Dobczyce

Kategoria: Klasy 1 – 3 Szkoła Podstawowa
1 miejsce: Weronika Garbień, Sułkowicki Ośrodek Kultury
2 miejsce: Zuzanna Węgrzyn, Klub Środowiskowy przy OSP w Porębie
3 miejsce: Julia Mądrala, Sułkowicki Ośrodek Kultury

Wyróżnienia:
Piotr Skóra, S.P Poręba
Anna Pudlik, Kółko plastyczne MGOKiS Dobczyce

Kategoria: Klasy 4 – 6 Szkoła Podstawowa
1 miejsce: Urszula Drabik, ZPO Węglówka
2 miejsce: Juliana Lembicz, S.P. Kornatka
2 miejsce: Natalia Olesek, ZPO Węglówka
3 miejsce: Anna Bilińska, ZPO Węglówka
3 miejsce: Weronika Malec, ZPO Węglówka

Kategoria: Młodzież
1 miejsce: Patrycja Bystroń, Gimnazjum Nr 3 w Trzebuni
1 miejsce: Tatiana Góralik, Gimnazjum NR 1 w Myślenicach
2 miejsce: Joanna Zahel, Gimnazjum w Dobczycach
3 miejsce: Monika Wójtowicz, Gimnazjum Nr 1 w Myślenicach

Wyróżnienia:
Piotr Krupa, Gimnazjum w Dobczycach
Weronika Zborowska. ZPO Węglówka
Julia Wolak, Gimnazjum Dobczyce

Kategoria: Warsztaty Terapii Zajęciowej
1 miejsce: Aneta Moroń, WTZ Harbutowice

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy udziału w konkursie. Laureaci miejsc 1-3 otrzymają nagrody i dyplomy, a laureaci wyróżnień – dyplomy. Fundatorami nagród są Starostwo Powiatowe w Myślenicach oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach. Otwarcie wystawy pokonkursowej i rozdanie nagród odbędzie się 10 czerwca 2017 r. o godz. 15.00, we foyer Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (ul. Szkolna 43, I piętro).

Odbiór prac: Prace należy odebrać we własnym zakresie do 15 lipca. Organizator nie odsyła prac pocztą. Prace nieodebrane we wskazanym terminie przechodzą na własność Organizatora.

Zachęcamy do obejrzenia galerii prac konkursowych: GALERIA ZDJEĆ —> przejdź

Skip to content