Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

XXV Jubileuszowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika

Komitet Organizacyjny Międzynarodowego Festiwalu Szachowego im. Józefa Dominika zaprasza do udziału w XXV, jubileuszowej, edycji Festiwalu, pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce Pawła Machnickiego, Starosty Powiatu Myślenickiego Józefa Tomala oraz Wójta Gminy Raciechowice Marka Gabzdyla.

W dniach od 13-16 lipca zawodnicy będą rywalizować w różnych turniejach szachowych, korzystając z komfortowych pomieszczeń Regionalnego Centrum Oświatowo Sportowego w Dobczycach. Tydzień później, w piątek 21 lipca w malowniczej scenerii dobczyckiego zamku zorganizowany zostanie turniej rodzin i „dwójek”, a 22 lipca – turniej błyskawiczny w Raciechowicach.

Prawo do uczestnictwa w Festiwalu mają zawodnicy, którzy najpóźniej dzień przed rozpoczęciem swojej grupy zostaną zgłoszeni do turnieju poprzez serwis chessarbiter.com. Ewentualnie zgłoszeń można dokonywać telefonicznie w godzinach wieczornych pod numerem 507 930 509 lub mailem szachy@tkkfdobczyce.pl. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, kategorię, ranking, pełną datę urodzenia, nazwę reprezentowanego klubu, turnieje w których zamierzają grać. Zawodnikom zagranicznym organizatorzy wyślą potwierdzenie przyjęcia do turnieju na adres wskazany w zgłoszeniu. Bez tego potwierdzenia zawodnicy zagraniczni mogą być niedopuszczeni do gry. Zgłoszenie po terminie możliwe w miarę wolnych miejsc.

Wszystkie szczegóły dotyczące Festiwalu znaleźć można w komunikacie organizacyjnym:

XXV MFSz Komunikat Organizacyjny

Zachęcamy do polubienia fanpage’a Festiwalu:  Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika

Skip to content