Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Lato z gimnastyką sportową i artystyczną – półkolonie i zajęcia sportowe

Zapraszamy do udziału w wakacyjnych zajęciach gimnastycznych. Oferta adresowana jest do dzieci i młodzieży, które już trenują gimnastykę sportową oraz do dziewczynek, które trenują lub chcą zacząć trenować gimnastykę artystyczną.

Bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w półkolonii jest:
– zapoznanie się z regulaminem wypoczynku organizowanego przez MGOKIS
– wypełnienie i złożenie w biurze MGOKiS w terminie: do 26 lipca (I turnus) lub do 11 sierpnia (II turnus gimnastyki artystycznej): Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika Wypoczynku (rodzic wypełnia II część karty) oraz Deklaracji udziału w wypoczynku
– podpisanie przez rodzica zgody na objęcie uczestnika ubezpieczeniem
– uregulowanie do 26 lipca 2017 roku lub do 11 lipca 2017 roku (II turnus) wpłaty za udział dziecka w wypoczynku.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc, o przyjęciu do grup decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w zajęciach z gimnastyki artystycznej (3 spotkania po 2h) jest:
– zapoznanie się z regulaminem wypoczynku organizowanego przez MGOKIS
– wypełnienie i złożenie w biurze MGOKiS w terminie: do 26 lipca Deklaracji udziału dziecka w zajęciach
– podpisanie przez rodzica zgody na objęcie uczestnika ubezpieczeniem
– uregulowanie do 26 lipca 2017 roku wpłaty za udział w zajęciach

W związku z ograniczoną liczbą miejsc, o przyjęciu do grup decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin wypoczynku organizowanego przez MGOKIS Karta Kwalifikacyjna Uczestnika Wypoczynku Lato z Gimnastyką, 07-11 sierpnia 2017 Karta Kwalifikacyjna Uczestnika Wypoczynku Lato z Gimnastyką, 21-25 sierpnia 2017 Deklaracja udziału w wypoczynku Deklaracja udziału w zajęciach

 

 

Skip to content