Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Za nami XI Mistrzostwa Małopolski Dzieci i Młodzików w Łucznictwie

03 września 2017 roku, na błoniach Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach, rozegrane zostały XI Mistrzostwa Małopolski Dzieci i Młodzików w Łucznictwie.

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, wystartowało w nich prawie 89 zawodników, zrzeszonych w 9 małopolskich klubach. Na zaproszenie MGOKiS-u, do Dobczyc zjechali przedstawiciele następujących klubów:

– MLKS „Dąbrovia” Dąbrowa Tarnowska
– UKS „Diana” Wolbrom
– ULKS „Sokole Oko” Zawadka
– ULKS „Grot” Zabierzów
– ŁTS „Zamek Suski”, Sucha Beskidzka
– „Błękit” Gruszowiec
– UKS „Ósemka” Kraków
– KS „Płaszowianka”

Wśród łuczników nie mogło też zabraknąć zawodników Sekcji Łuczniczej MGOKiS Dobczyce.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Halina Adamska Jędrzejczyk – zastępca burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce, Andrzej Topa – Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach oraz Krzysztof Włosik – trener, instruktor, zawodnik (1972-1995), olimpijczyk, siedemnastokrotny rekordzista Polski w łucznictwie.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja w składzie:
– Beata Chmielewska
– Katarzyna Skowron
– Ryszard Boguń

Wyniki zawodów:

Protokół Mistrzostwa Małopolski

GALERIA ZDJEĆ DPI—> przejdź

 

Skip to content