Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

MGOKiS Dobczyce zaprasza do zespołów, sekcji i kół zainteresowań!!!

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zachęca dzieci, młodzież i dorosłych do zapoznania się z ofertą zajęć na rok szkolny 2017/2018.
Zapisy do grup przyjmują oraz informacji udzielają pracownicy MGOKiS od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00 (RCOS, ul. Szkolna 43, pokój 143, tel. 12 27 16 757 lub 533 990 660). Przy zapisie należy podać imię i nazwisko, wiek uczestnika oraz telefon kontaktowy.

Oferta zajęć w roku szkolnym 2017/2018:
– KÓŁKO PLASTYCZNE (dzieci od 4 lat)
– KÓŁKO PLASTYCZNE GRUPA STARSZA (od 10 lat)
– ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA DOBCZYCE (dzieci od 6 lat, młodzież, dorośli)
– KAPELA ZPiT (dzieci, młodzież)
– BALET (dzieci od 4 do 7 lat)
– ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO “INTOX”(dziec od 5 lat, młodzież, kobiety 25+)
– ORKIESTRA DĘTA „DOBCZYCE” (dzieci, młodzież, dorośli)
– ZAJĘCIA WOKALNE (dzieci od 7 lat, młodzież)
– ZAJĘCIA WOKALNE DLA DOROSŁYCH
– GIMNASTYKA KOREKCYJNA (dzieci od 5 lat)
– GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA (dzieci od 6 lat, rocznik 2011 i starsze)
– GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Z WSTĄŻKĄ (10-15 lat)
– GIMNASTYKA SPORTOWA (dzieci od 6 lat, młodzież)
– SEKCJA ŁUCZNICZA (dzieci od 7 lat, młodzież, dorośli)
– LADY FITNESS (dla kobiet)
– ZUMDANCE (dla kobiet)

Zapisy prowadzone będą od 01 do 20 września (lub do wyczerpania limitu miejsc w grupach). Informacje o terminach spotkań organizacyjnych i godzinach zajęć oraz cennik obowiązujący w roku 2017/2018 zostaną opublikowane pod koniec września lub na początku października. Grupy zostaną otwarte, jeśli zbierze się wystarczająca liczba chętnych. Zapisy obowiązują także wszystkie osoby, które uczęszczały na zajęcia MGOKiS w ubiegłym roku szkolnym, z wyjątkiem członków Zespołu Tanecznego „Intox”, członków Orkiestry Dętej „Dobczyce”, członków Zespołu Pieśni i Tańca „Dobczyce”, zawodników sekcji łuczniczej, a także uczestników zajęć gimnastycznych i baletowych, którzy w czerwcu zadeklarowali chęć kontynuacji udziału w zajęciach.

Wszystkie informacje organizacyjne zamieszczane będą na bieżąco na stronie internetowej MGOKiS: www.mgokis.dobczyce.pl oraz na fanpage’u na Facebooku.

 

 

 
 
Skip to content