Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Objazdowe Kino Visa odwiedzi Dobczyce

24 października 2017 roku objazdowe Kino Visa odwiedzi Dobczyce. W repertuarze kinowym, który zostanie wyemitowany w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach (ul.Szkolna 43), znajdą się następujące filmy:

Dla dzieci:
10:00 – My Little Pony (97 min)
12:00 – Lego Ninjago 3D (100 min)
Dla młodzieży i dorosłych:
15:30 – To (135 min, od 15 roku życia)
18:00 – Botox (135 min)
20:30 – Ach Śpij Kochanie (100 min)

Wszystkie informacje na temat emitowanych filmów i cen biletów znaleźć można na stronie: https://kino.visa.pl/trasa_kina/szczegoly/128

Jak kupić bilet?
– online: https://kino.visa.pl/kup_bilet
– telefonicznie (bilety grupowe na przedpołudniowe seanse) dzwoniąc na nr tel. (22) 357 78 00 (pon.-pt. 10:00-15:00)
– w kasie kina, dniu odwiedzin Kina Visa. Bilety na wszystkie filmy będą dostępne już od pierwszego seansu.

Dla użytkowników karty Visa promocje:
– bilety normalne (na wybrane filmy) taniej o 50%
– popcorn+napój taniej o 50%
– najlepsze miejsca
– szybsze wejście

Na miejscu do nabycia popcorn, napoje, gadżety.

Dodatkowe informacje od Kina Visa
Format filmu
Filmy wyświetlamy w formacie 2D lub 3D – bezpłatne okulary na seanse 3D otrzymasz od obsługi kina przed projekcją.

Wersje językowe
Filmy zagraniczne możesz oglądać w wersji z polskimi napisami lub dubbingiem.

Bilety ulgowe
Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom, seniorom (powyżej 65 lat) oraz rodzinom (również rodzicowi z dzieckiem). Możesz je kupić w naszej kasie lub podczas rezerwacji w naszym biurze.
Bilety ulgowe nie są dostępne w przedsprzedaży online.

Bilety grupowe
Aby zarezerwować bilet grupowy na poranne seanse od poniedziałku do piątku, skontaktuj się z naszym biurem nr tel. (22) 357 78 00

 

My Little Pony

Godzina: 10:00, 24.10. 2017, RCOS Dobczyce

Cena biletu:
16 zł (normalny)
14 zł (ulgowy)
12 zł (grupowy)

reżyseria Jayson Thiessen
gatunek animowany, przygodowy
czas trwania 97 minut
ograniczenia wiekowe bez ograniczeń
format 2D Dubbing

Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wro­giem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzin­nego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

 

LEGO® NINJAGO: Film (3D)

Godzina: 12:00, 24.10. 2017, RCOS Dobczyce

Cena biletu:
18 zł (normalny)
16 zł (ulgowy)
14 zł (grupowy)

reżyseria Charlie Bean
scenariusz Bryan Shukoff, Kevin Chesley, Dan Hageman, Kevin Hageman
gatunek animowany, akcja
występują Dave Franco, Justin Theroux, Fred Armisen
czas trwania 90 minut
ograniczenia wiekowe bez ograniczeń
format 3D Dubbing

W pełnometrażowym filmie Ninjago do walki o Ninjago City staną: młody Lloyd, zwany również Zielonym Ninją, oraz jego przyjaciele – tajni wojownicy i Master Builderzy LEGO. Grupie przewodzi mistrz kung fu, Wu, równie mądry, co dowcipny. Bohaterowie filmu muszą pokonać złego lorda Garmadona, Najgorszego Gościa Wszech Czasów — i jednocześnie ojca samego Lloyda. To epickie starcie mecha z mechem i ojca z synem wystawi na próbę członków groźnej, choć niezdyscyplinowanej grupy współczesnych wojowników ninja. Każdy z nich będzie musiał poskromić swoje ego i uczynić wszystko, by pokazać swoją prawdziwą moc.

 

To

Godzina: 15:30, 24.10. 2017, RCOS Dobczyce

Cena biletu:
16 zł (normalny)
8 zł (przy płatności kartą Visa)
14 zł (ulgowy)

reżyseria Andres Muschietti
scenariusz Chase Palmer, Gary Dauberman
gatunek horror
obsada Bill Skarsgård, Javier Botet, Owen Teague
czas trwania 135 minut
format 2D Napisy

Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

 

Botox

Godzina:18:00, 24.10. 2017, RCOS Dobczyce

Cena biletu:
16 zł (normalny)
8 zł (przy płatności kartą Visa)
14 zł (ulgowy)

Patryk Vega, twórca najbardziej kasowych hitów kinowych ostatnich lat, prezentuje bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia. W tym filmie żadna scena nie jest wymyślona.

Pełny opis
Nowe dzieło autora przebojów „Służby specjalne”, „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, to poparty wielomiesięcznymi wywiadami, wstrząsający obraz życia i pracy lekarek oraz pielęgniarek w Polsce. Z ich opowieści wyłonił się porażający scenariusz, ukazujący problemy służb medycznych, jak i współczesnych kobiet. „Botoks” to autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów. Obok napięcia i potężnej dawki emocji nie zabraknie tu charakterystycznego dla filmów Patryka Vegi humoru. O jego jakość zadba doborowa, pełna gwiazd ekipa aktorska.

 

Ach śpij kochanie

Godzina: 20:30, 24.10. 2017, RCOS Dobczyce

Cena biletu:
16 zł (normalny)
8 zł (przy płatności kartą Visa)
14 zł (ulgowy)

reżyseria Krzysztof Lang
scenariusz Andrzej Gołda
gatunek kryminał
obsada Andrzej Chyra, Tomasz Schuchardt, Bogusław Linda
czas trwania 100 minut
format 2D PL

Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja… A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.

Skip to content