Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Narodowe Święto Niepodległości w Dobczycach

Serdecznie zapraszamy na uroczystości związane ze Świętem Niepodległości, które rozpoczną się 11 listopada mszą św. w kościele p.w. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Dobczycach. Zaraz po mszy odbędą się oficjalne uroczystości na płycie Rynku. Następnie pochód, prowadzony przez Orkiestrę Dętą Dobczyce przejdzie ulicami do Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego.

Tam ok. 15:30 rozpocznie się koncert pieśni patriotycznych . Na scenie wystąpi Karolina Leszko i Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce. W repertuarze pojawią się znane pieśni patriotyczne m.in. Ojczyzna Moja, Pieśń o Szczęściu, My pierwsza Brygada czy Rozkwitały pąki białych róż i wiele innych utworów. Tradycyjnie zaprosimy Państwa do wspólnego śpiewania, a każdy uczestnik otrzyma niepowtarzalny, patriotyczny akcent. Koncert poprowadzi niezastąpiony Waldemar Pączek. Serdecznie zapraszamy!

Program:
14:00 Msza Św. w intencji Ojczyzny – kościół Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Dobczycach
14:40 Odegranie hymnu przez Orkiestrę Dętą Dobczyce i złożenie kwiatów na Grobie Nieznanego Żołnierza w Rynku
15:10 Przemarsz orkiestry, straży i pocztów sztandarowych do Regionalnego Centrum Oświatowo – Sportowego w Dobczycach
15:30 – koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Karoliny Leszko oraz Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce (aula RCOS w Dobczycach, ul. Szkolna 43)

Źródło: UGiM Dobczyce

 

22853054_1521505247935238_8993059528944933480_n

 

22894373_1521505234601906_827861593770583178_n

Skip to content