Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Świąteczna Gala Taneczna Intoxu

Piękne stroje, ciekawe układy, żywiołowa muzyka, uśmiechnięte buzie i pełna widownia – to jest właśnie urok i swoisty znak rozpoznawczy zespołu INTOX. Występ, jaki Zespół dał 10 grudnia 2017 roku był podsumowaniem wysiłków włożonych w treningi i ćwiczenia w ostatnim roku oraz pokazaniem szlifu osiągniętego w trakcie 10 lat istnienia zespołu. Podziwialiśmy kolorowe baletnice, smerfy, „Mikołajki” i gospodynie domowe, które zatańczyły popisowe układy, a wszystkie tańce były za każdym razem głośno oklaskiwane. Scenariusz gali był dziełem pani Justyny Dudzik, a poszczególne występy grup były prezentem i podziękowaniem dla rodziców, dziadków, instruktorów i wszystkich przyjaciół zespołu. Gościnnie podczas koncertu wystąpił i zaśpiewał Alan Michalik. Na zakończenie, na wszystkie dzieci czekała niespodzianka w postaci najprawdziwszego Świętego Mikołaja, który obdarował je słodkościami. Podsumowując, to był dynamiczny i profesjonalny występ zespołu, który pracuje intensywnie, rozwija się i co roku robi widoczne postępy. Od 2007 roku zespół przeszedł wielką metamorfozę ilościową i jakościową, stając się solidną i rozpoznawalną marką Dobczyc. Dzisiaj zespół tworzy ponad 190 dziewczynek, dziewcząt i dojrzałych dziewczyn, w wieku od lat 5 wzwyż, tańczących taniec nowoczesny. Wszystkie grupy taneczne prowadzone są przez instruktorki Iwonę Stoch, Angelikę Kurzawę i Iwonę Stoch, które przygotowały również swoje podopieczne na dzisiejszą galę. Wspomaga je Anna Pacho. Na koniec podziękowanie za wspaniałą galę złożył zespołowi burmistrz Paweł Machnicki oraz dyrektor MGOKiS Andrzej Topa. My dziękujemy za kolejny, owocny rok z INTOX-em i życzymy, by 10 kolejnych lat było równie udanych i obfitowało w sukcesy. Fot. Bogdan Drab, Paweł Reszka, Karolina Machnicka

Źródło: Dobczycki Portal Informacyjny

Galeria zdjęć DPI ——> przejdź

 

Skip to content