Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w Dobczycach

Agencja Artystyczna „Eskander” zaprasza na „15-Lecie” Kabaretu Skeczów Męczących. Występ kabaretu odbędzie się 21 stycznia 2018 roku, o godzinie 19:30, w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (ul. Szkolna 43). Bilety w cenie 70zł/ 60zł/ 55zł do nabycia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, tel 533 990 660 lub 12 27 16 757 oraz w internecie. Zarezerwowane bilety należy odebrać do 7 dniu.

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.

Skip to content