Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Zaproszenie na koncert świąteczny: Big Band Dobczyce, Małgorzata Zuber, Marcin Pokorski

W pierwszy weekend nowego roku odbędzie się wyjątkowy koncert. Na scenie RCOS-u wystąpi Big Band Dobczyce. Towarzyszyć mu będą Małgorzata Zuber i Marcin Pokorski.

W programie koncertu znajdą się kolędy, piosenki świąteczne oraz przeboje muzyki swingowej. Będzie można usłyszeć między innymi Chattanooga Choo Choo, Jingle Bell Rock, Santa Claus Is Coming To Town, Baby It’s Cold Outside, Merry Christmas Everyone, W żłobie leży, Gdy Śliczna Panna, Last Christmas, New York, New York, Have Yourself a Merry Little Christmas, Mędrcy Świata i inne.

Termin: 6 stycznia 2017 r. godz. 17:00
Miejsce: Aula RCOS Dobczyce

Bilety na koncert w cenie 15 zł dostępne w biurze MGOKiS oraz w dniu koncertu, od godziny 16:30. Dzieci poniżej 10 lat wstęp wolny.

Małgorzata Zuber – Absolwentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Instytutu Jazzu w Nysie. W 2016 roku wraz ze swoim kwartetem otrzymała II miejsce oraz indywidualnie nagrodę specjalną na Krokus Jazz Festiwal, w tym samym roku zajęła I miejsce na Blue Note Poznań Competition. Wraz ze swoim kwintetem i kwartetem występowała na wielu festiwalach m. in.: Letnim Festiwalu Jazzowym w Piwnicy pod Baranami, na Bielskiej Zadymce Jazzowej, RCK Pro Jazz, Jazz w Lesie, XXXII Festiwalu „Jeunesse Musicale”, a także w ramach prestiżowego cyklu koncertów „Twarze Krakowskiego Jazzu”. W 2012 roku wzięła udział w nagraniu płyty z Orkiestrą Rozrywkową Miasta Jaworzna „eMBand”. Pobierała nauki u muzyków takich jak Judy Niemack, Gregory Hutchinson, Dean Kealin, Danuta Sendecka. Współpracowała z muzykami takimi jak: Wojciech Karolak, Krzesimir Dębski, Adam Czerwiński.
www.malgorzatazuber.pl

Marcin Pokorski – Laureat 2. miejsca Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu 2011 oraz „Klucza do Kariery” w Gorzowie Wielkopolskim. Współpracuje z zespołami Sound Quality System, Organ Spot, współtworzy m.in. Kraków Reggae Band i Tercet Egocentryczny.
www.facebook.com/marcin.pokorski.3

Skip to content