Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Kabaret Kopydłów zawita do Dobczyc

Stowarzyszenie Wspierania Kultury „Charstek” serdecznie zaprasza na występ Kabaretu Kopydłów, znanego z programu telewizyjnego „Spotkania z Balladą”, który odbędzie się 11.02.2018 roku (niedziela), o godzinie 17:00, w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.

Bilety w cenie: 35 zł (przedsprzedaż do 28 stycznia 2018 roku) i 45 zł (od 29 stycznia) do nabycia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, pokój 143, tel. 12 27 16 757 lub 533 990 660

Kabaret Kopydłów – to estradowa wersja słynnego telewizyjnego programu „Spotkania z Balladą”, którego twórcą był Michał Bobrowski, a nadwornym kompozytorem Roman Opuszyński.

„Spotkania z Balladą” pojawiły się na antenie Programu 2 Telewizji Polskiej wiele lat temu i od samego początku zaskarbiły sobie ogromną sympatię widzów. Perypetie mieszkańców Kopydłowa, skupione wokół remizy OSP, w której rządzi miejscowy komendant OSP – Wojciech Pałac cały czas bawią widzów do łez. Kabaret Kopydłów powstał w 1994 roku. W ciągu 24 lat istnienia przemierzył setki tysięcy kilometrów, odwiedził USA i Kanadę, pozyskał wielką „armię” fanów Ballady, zagrał setki spektakli kabaretowych na scenach i estradach całej Polski.

Kabaret z Kopydłowa tworzą profesjonalni aktorzy, absolwenci Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego. W rolę komendanta wciela się znakomity aktor i ulubieniec publiczności Leszek Benke. Obok niego na scenie będzie można zobaczyć Mateusza Dewerę, Lidię Kucharską-Segien, Małgorzatę Krzysicę, Andrzeja Jurczyńskiego i Przemysława Sejmickiego.

O spektaklu „Wpadnij do Kopydłowa:

Każdego roku z wiosną Kopydłów nawiedza fala uczuć miłosnych. Powiernikiem wszystkich zakochanych jest oczywiście Komendant. Czy potrafi wszystkim pomóc w miłosnych rozterkach? Czy zaakceptuje pomysł Firkowej na lifting? Czy Jurczyński znajdzie wreszcie swoją drugą połowę? Czy Bemol potrafi przekonać do siebie Stefkę, palącą się do miłosnych uniesień? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na te pytania, nie może Cię zabraknąć.

Skip to content