Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Kabaret Kopydłów zawita do Dobczyc

Stowarzyszenie Wspierania Kultury „Charstek” serdecznie zaprasza na występ Kabaretu Kopydłów, znanego z programu telewizyjnego „Spotkania z Balladą”, który odbędzie się 11.02.2018 roku (niedziela), o godzinie 17:00, w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.

Bilety w cenie: 35 zł (przedsprzedaż do 28 stycznia 2018 roku) i 45 zł (od 29 stycznia) do nabycia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, pokój 143, tel. 12 27 16 757 lub 533 990 660

Kabaret Kopydłów – to estradowa wersja słynnego telewizyjnego programu „Spotkania z Balladą”, którego twórcą był Michał Bobrowski, a nadwornym kompozytorem Roman Opuszyński.

„Spotkania z Balladą” pojawiły się na antenie Programu 2 Telewizji Polskiej wiele lat temu i od samego początku zaskarbiły sobie ogromną sympatię widzów. Perypetie mieszkańców Kopydłowa, skupione wokół remizy OSP, w której rządzi miejscowy komendant OSP – Wojciech Pałac cały czas bawią widzów do łez. Kabaret Kopydłów powstał w 1994 roku. W ciągu 24 lat istnienia przemierzył setki tysięcy kilometrów, odwiedził USA i Kanadę, pozyskał wielką „armię” fanów Ballady, zagrał setki spektakli kabaretowych na scenach i estradach całej Polski.

Kabaret z Kopydłowa tworzą profesjonalni aktorzy, absolwenci Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego. W rolę komendanta wciela się znakomity aktor i ulubieniec publiczności Leszek Benke. Obok niego na scenie będzie można zobaczyć Mateusza Dewerę, Lidię Kucharską-Segien, Małgorzatę Krzysicę, Andrzeja Jurczyńskiego i Przemysława Sejmickiego.

O spektaklu „Wpadnij do Kopydłowa:

Każdego roku z wiosną Kopydłów nawiedza fala uczuć miłosnych. Powiernikiem wszystkich zakochanych jest oczywiście Komendant. Czy potrafi wszystkim pomóc w miłosnych rozterkach? Czy zaakceptuje pomysł Firkowej na lifting? Czy Jurczyński znajdzie wreszcie swoją drugą połowę? Czy Bemol potrafi przekonać do siebie Stefkę, palącą się do miłosnych uniesień? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na te pytania, nie może Cię zabraknąć.

Skip to content