Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Kabaret „Jurki” wystąpi w Dobczycach

Firma Awangarda Jakub Majewski zaprasza na występ Kabaretu „Jurki”, który odbędzie się 28 września 2018 roku, o godz. 17:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach (aula RCOS-u). Bilety w cenie 45 zł do nabycia w MGOKiS Dobczyce, tel 533 990 660 lub 12 2716 757 (zarezerwowane bilety należy odebrać do 7 dni), sprzedaż online: biletynakabarety.pl, kupbilecik.pl.

Kabaret Jurki pochodzi z Zielonej Góry. Od 1994 bawi publiczność. W skład kabaretu wchodzą: Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo i Marek Litwin – 4 indywidualności sceniczne. Artyści kabaretowi potrafią doskonale nawiązać kontakt z publicznością. Ich programy są dynamiczne, zabawne, z treścią i dużą ilością improwizacji.

O programie Last Minute
Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi … tik tak tik tak tik tak….

Skip to content