Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

VI Wypas w Dobczycach

Zapraszamy na VI Wypas w Dobczycach w dniu – niepowtarzalną imprezę dla całych rodzin! Tylko raz w roku jest okazja, aby zobaczyć MEGA kozy, które w barwnej paradzie przechadzają się ulicami Dobczyc. W tym roku do „wypaśnych” kóz dołączą równie „wypaśne” samochody, które w ramach IX Rajdu Pojazdów Zabytkowych na rzecz Centrum Onkologii będzie można zobaczyć najpierw w pochodzie, a następnie na błoniach Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego.

Zapowiada się niezwykle atrakcyjnie i „meeecznie”. Podczas imprezy dokonany zostanie wybór „Najpiękniejszej Kozy Dobczyckiego Wypasu”, zaprezentują się twórcy ludowi i stowarzyszenia z naszej gminy, będzie można skosztować potraw regionalnych, a całość uatrakcyjnią liczne pokazy artystyczne. Dla dzieci przewidziane są również dodatkowe atrakcje.

Wypas rozpocznie tradycyjna parada, która wyruszy o 14:00 z parkingu na ul. Podgórskiej, następnie przez Rynek oraz ul. Witosa przejdzie na błonia RCOS. Paradę poprowadzi Orkiestra Dęta „Dobczyce”, wezmą w niej udział również zabytkowe pojazdy. Rozpoczęcie pikniku na błoniach przewiduje się około 14:20.

Organizatorami wydarzenia są: Urząd Gminy i Miasta Dobczyce oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach. Partnerzy: TKKF Dobczyce, Stowarzyszenie Motoryzacyjne „Zabytek”, Polski Związek Motorowy, Orkiestra Dęta „Dobczyce” oraz Piekarnia Dom Chleba.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: telewizja powiatowa Myślenice iTV, miesięcznik Gminy i Miasta Dobczyce TAPETA, Myślenicki Miesięcznik Powiatowy SEDNO oraz Dobczycki Portal Informacyjny.

Serdecznie zapraszamy!!!

plakat wypas kóz_Easy-Resize.com

Skip to content