Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

ORKIESTRA DĘTA DOBCZYCE NA 3 MIEJSCU W FESTIWALU „ECHO TROMBITY 2018”

To była prawdziwa muzyczna uczta – za nami międzypowiatowe eliminacje 41. Festiwalu Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY 2018. 3 czerwca na wielickim rynku mogliśmy wysłuchać występów aż 10 orkiestr oraz 2 big bandów z naszego regionu, które oceniała komisja w składzie: Piotr Czajczyk, dr Waldemar Groń oraz Leszek Łopalewski. Poniżej prezentujemy wyniki:

W grupie orkiestr dętych:

I miejsce – puchar Starosty Wielickiego i nagrodę pieniężną otrzymała Reprezentacyjna Orkiestra Dęta Miasta i Gminy Świątniki Górne

II miejsce – puchar Burmistrza Wieliczki i nagrodę pieniężną otrzymała Orkiestra Dęta „Kosynierzy” z Luborzycy

II miejsce – puchar Dyrektora Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce i nagrodę pieniężną otrzymała Strażacka Orkiestra Dęta z Filipowic

III miejsce i nagrodę pieniężną otrzymały: Reprezentacyjna Orkiestra Dęta „Tempo” z Iwanowic, Orkiestra Dęta „Dobczyce” z Dobczyc, Orkiestra Dęta „Hejnał” z Byszyc.

Dyplomy za udział oraz nagrody pieniężne otrzymali: Orkiestra Dęta „Solvay” z Krakowa, Orkiestra Dęta „Sieprawianka”, Orkiestra Dęta Miasta i Gminy Myślenice, Orkiestra Parafialno-Gminna z Zielonek

W grupie big bandów:

I miejsce i nagrodę pieniężną otrzymał Big Band „Rożnów”

II miejsce i nagrodę pieniężną otrzymał Little Big Band

Do Finału 41. Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych Echo Trombity 2018 w Nowym Sączu zakwalifikowano:

Reprezentacyjną Orkiestrę Dętą Miasta i Gminy Świątniki Górne
Orkiestrę Dętą „Kosynierzy” z Luborzycy
Strażacką Orkiestrę Dętą z Filipowic
Reprezentacyjną Orkiestrę Dętą „Tempo” z Iwanowic
Orkiestrę Dętą „Dobczyce”
Orkiestrę Dętą „Hejnał” z Byszyc
Big Band Rożnów
Little Big Band

GRATULUJEMY!!!

Źródło: Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce

http://www.ckit.wieliczka.eu/echo-trombity-2018/

Fot. CKiT Wieliczka

IMG_9006

IMG_9035
IMG_9032

IMG_9046

IMG_9042

Skip to content