Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Koncert: Our Band: Sasha Papernik & Justin Poindexter

Konsulat Stanów Zjednoczonych w Krakowie oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zapraszają na koncert duetu Our Band. Na dobczyckiej scenie wystąpią Sasha Papernik i Justin Poindexter. Koncert odbędzie się 26 czerwca 2018 roku, o godz. 19:30 w Regionalnym Cenrtrum Oświatowo-Sportowym im Burmistrza Marcina Pawlaka w Dobczycach. Wstęp wolny. Darmowe wejściówki do odbioru w biurze MGOKiS Dobczyce, ul. Szkolna 43, tel. 12 27 16 757 lub 533 990 660.

O duecie Our Band:
Our Band tworzy para artystów: Sasha Papernik i Justin Poindexter, którzy kontynuują najlepsze tradycje duetów takich jak Johnny Cash i June Carter, czy Gram Parsons i Emmylou Harris. Ich repertuar to prawdziwa muzyczna paleta, najlepsze utwory z każdej dekady i każdego zakątka świata. Odnieśli sukcesy występując przed publicznością tak uznanych scen jak: Carnegie Hall, Lincoln Center czy Smithsonian Museum of American Art.

Sasha Papernik, wokalistka, grająca na pianinie i akordeonie, ma klasyczne wykształcenie muzyczne i jest urodzoną w Rosji Amerykanką pierwszego pokolenia. Ulubione gatunki muzyczne Justina Poindextera, który śpiewa i gra na gitarze to folk, blues, country i tradycyjny jazz. Był członkiem zespołu Silver City Bound (poprzednio the Amigos) zdobywców tytułu Americana Album of the Year (przyznawanego przez Independent Music Awards) za płytę „Diner in the Sky”. Obecnie Justin występuje również z legendarną orkiestrą jazzową Vince Giordano’s Nighthawks oraz kieruje programem koncertowym Jazz at Lincoln Center “Let Freedom Swing”, organizując ponad 600 koncertów rocznie w USA, Australii, i Londynie.

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content