Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Święto Flotylli Pińskiej w Dobczycach

W dniach 06-08.07.2018 r. zorganizowane zostaną w Dobczycach wydarzenia z okazji Święta Flotylli Pińskiej.
Dla mieszkańców i turystów, odwiedzających miasto, przygotowano wiele atrakcji, takich jak:
– Wykład Ihar Melniakau: „ Trudne losy żołnierzy Wojska Polskiego narodowości polskiej i białoruskiej w 1939 roku”
– II Turniej Szachowy im. Harcerzy Kresów Wschodnich
– Wystawa unikatowych zabytkowych zabawek z przełomu XIX i XX w. prezentowana przez Fundację Zbiorów Rodziny Sosenków
– Prezentacja ok. 80 modeli samolotów, pojazdów i okrętów związanych z historią Polski, całość prezentowana przez grupę rekonstruktorską, wykłady, opowieści na żywo
– Wystawa makiety kolejowej, prezentacja i pokazy, m.in. dwa pociągi pancerne, sterowanie cyfrowe za pomocą telefonu, opisy i interaktywne uczestnictwo
– Wystawy kolekcjonerskie, m.in. medale, odznaczenia, wystawy makiet historycznych, wystawy kolekcji klocków Lego i Cobi
– Oficjalne otwarcie Święta Flotylli Pińskiej z udziałem władz i zaproszonych gości
– Regionalna Giełda Kolekcjonerów, wystawy i prezentacje kolekcji, wymiana, sprzedaż
– Marynarski Marsz w Górach – 11 kilometrowy przemarsz z udziałem Mistrza Polski Nordic Walking Krzysztofa Człapskiego, upamiętniający przemarsz polskich marynarzy
do armii gen. Kleeberga z udziałem rekonstruktorów z Białorusi.
– Małopolski Rodzinny Rajd Rowerowy z udziałem rekonstruktorów na rowerach wojskowych z 1939 roku oraz Piknik Rodzinny
– Pokazy grup rekonstrukcyjnych, prezentacja historycznego sprzętu wojskowego, pokaz strzelania z działa ppanc., punkt opatrunkowy, żołnierze na rowerach

– Koncert Finałowy pani Teresy Werner
Szczegółowe informacje o wydarzeniu znaleźć można na plakacie oraz na stronie https://www.facebook.com/100lecieFP/

Serdecznie zapraszamy!!!!

Skip to content