Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Spektakl komediowy: Przyszedł mężczyzna do kobiety

Impulsive Art zaprasza na potężną dawkę dobrego humoru z komedią „Przyszedł mężczyzna do kobiety.

Spektakl zostanie wystawiony 21 października 2018 r. (niedziela) o godz. 18:00, w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego im. Burmistrza Marcina Pawlaka w Dobczycach.

Bilety w cenie 65 PLN do nabycia na www.impulsiveart.kupbilecik.pl oraz w biurze MGOKiS, tel. 12 27 16 757 lub 533 990 660. Bilety zarezerwowane w biurze MGOKiS należy odebrać do 7 dni. W sprawie informacji, zakupu oraz rezerwacji biletów grupowych i indywidualnych można również kontaktować się z numerem telefonu – 570 666 140 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@impulsiveart.pl

Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością – to musi się udać! Wzruszająca komedia o miłości, poszukiwaniu zrozumienia i bliskości drugiego człowieka. Miłość Niny i Wiktora jest dowodem na to, iż życie z drugą osobą jest wspaniałe i wnosi do naszego życia ogrom barw.

„Przyszedł mężczyzna do kobiety” to spektakl o związkach – każdego rodzaju, w każdym wieku, z każdymi radościami i troskami. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Oprócz potężnej dawki śmiechu na Widzów czekają także wartościowa treść sztuki oraz wspaniałe piosenki wykonywane na żywo przez aktorów.

Gwiazdorska obsada:

Viola ARLAK – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, przez dziewięć lat występowała w Teatrze im. Stefana Żeromskiego
w Kielcach, gdzie zagrała trzydzieści głównych ról. Sześciokrotnie nagradzana uznaniem widzów w plebiscycie „Dzikie Róże”. Najbardziej znana z seriali „M jak miłość”
oraz „Ranczo”, a także z filmów fabularnych, takich jak
m. in. „Dzień świra” i „Obywatel” w reż. J. Stuhra. Aktualnie można ją oglądać na deskach warszawskich Teatrów oraz
w całej Polsce ze spektaklami impresaryjnymi.

Tadeusz CHUDECKI – aktor znany z teatru, filmów oraz telewizji. Pracował z takimi reżyserami jak Andrzej Wajda
czy Adam Hanuszkiewicz. Dużą popularność przyniosła mu rola Henia w „M jak Miłość”. Życie zawodowe łączy ze swoją pasją – podróżami po świecie. Napisał trzy przewodniki,
a od niedawna realizuje również swój autorski program „Podróże z Chudeckim”.

Więcej informacji:
www.impulsiveart.kupbilecik.pl
www.facebook.com/NajlepszyImpresariat
oraz telefonicznie pod nr tel. 570 666 140

Skip to content