Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Korowód Tańców Narodowych – Koncert Familijny

W imieniu Myślenickiego Stowarzyszenia Artystów Muzyków zapraszamy serdecznie na kolejny koncert Polish Art Philharmonic, który odbędzie się w Dobczycach w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym im. Burmistrza Marcina Pawlaka, dnia 15 września o godz. 18.00.

Idea koncertu pod nazwą „Korowód Tańców Narodowych – koncert familijny” to wspólnie spędzony czas weekendowy z rodziną przy muzyce. Tematem przewodnim koncertu będą polskie tańce narodowe, które wpisują się w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Muzyczne akcenty usłyszymy i zobaczymy w wykonaniu orkiestry Polish Art Philharmonic oraz Zespołu Pieśni i Tańca Dobczyce. Jest to pierwszy taki koncert, którego partnerami są: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, Stowarzyszenie Wspierania Kultury CHARSTEK oraz Szkoła Muzyczna I stopnia w Dobczycach.

Wykonawcy:

Michał Maciaszczyk-solista i dyrygent,
Adrian Kulik-choreograf,
Paulina Karp-kapelmistrz,
Karolina Vogt-prezentacja multimedialna.

Patronat honorowy:

Jarosław Szlachetka-Poseł na Sejm RP
Jacek Krupa-Marszałek Województwa Małopolskiego
Paweł Machnicki-Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Edukacja Kulturalna 2018.

Patronat medialny:
ITV Myślenice Telewizja Powiatowa,
Miesięcznik Powiatowy SEDNO
Miesięcznik Gminny TAPETA
Dobczycki Portal Informacyjny- DPI

Zapraszamy!

Wstęp wolny.

 

plakat_korowod

Skip to content