Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

FITNESS & ZUMBA – ZBIERAMY DLA EDYTY!

Aktywnie i charytatywnie! Spotkajmy się w szczytnym celu i ogromną dawką pozytywnej energii! Zapraszamy na zajęcia sportowo-taneczne, które odbędą się w sobotę 15 września 2018r. o godz. 16:00 na hali sportowej Regionalnego Centrum Oświatowo- Sportowego w Dobczycach. W programie: FITNESS & ZUMBA – ZBIERAMY DLA EDYTY!

CEL:
– Rozruszanie ciała!
– Spalanie kalorii!
– POMOC DLA EDYTY BEDNARCZYK!

Prowadzące:
Angelika Kurzawa – Zumba
Sylwia Nosal – Fitness

Prosimy o przyniesienie własnych mat!

Podczas akcji do puszek zbierane będą środki na leczenie Edyty Bednarczyk z Brzączowic!

U Edyty zdiagnozowano niedawno nowotwór złośliwy mózgu (glejaka skrzyżowania wzrokowego). Kobieta cierpi również na nerwiakowłókniowatość typu 1 (zespół Recklinghousena). Ewentualna operacja wiąże się z pewną utratą wzroku. Potrzebna jest protonoterapia, jedyny sposób leczenia, który pozwoli Edycie żyć i być może zachować wzrok. Niestety w Polsce nie jest możliwe przeprowadzenie zabiegu przy tego typu schorzeniu, dlatego konieczny jest wyjazd na zabieg do Niemiec. Wiąże się to z ogromnymi kosztami rzędu 400 000 zł, które są poza zasięgiem rodziny.

Edyta ma wspaniałego męża i dwójkę dzieci, chciałaby móc ich jeszcze widzieć jak i mieć możliwość pracowania i rozwijania swoich pasji. Pomóżcie zebrać 400 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Edytę można wspierać przez:

zbiórkę na stronie siepomaga.pl
https://www.siepomaga.pl/zycie-edyty

SMS Fundacja „siepomaga.pl”:
NUMER 72365
TREŚĆ S12638

bezpośrednio na konto w Fundacji:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
Bank BZ WBK
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: “1803 pomoc dla Edyty Bednarczyk”
https://www.kawalek-nieba.pl/edyta-bednarczyk/

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Edyta:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
PL31109028350000000121731374
swift code: WBKPPLPP
Bank Zachodni WBK
Title: “1803 Help for Edyta Bednarczyk”

przekazanie 1% podatku dla Edyty:
należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243
oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “1803 pomoc dla Edyty Bednarczyk”

 

 

Skip to content