Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Gala operetkowa – odwołana!!!

Informujemy, że w związku z bardzo małym zainteresowaniem, Agencja Artystyczna KSM podjęła decyzję o odwołaniu gali operetkowej, która miała się odbyć 02 lutego 2019 roku w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach.Osoby, które zakupiły bilety w biurze MGOKiS, proszone są o zgłoszenie się z nimi do biura. Na tej podstawie będą dokonywane zwroty pieniędzy. Osoby, które kupiły bilety przez stronę internetową powinny zwrócić się w sprawie zwrotu bezpośrednio do Organizatora.

***

Agencja Artystyczna Grupa KSM zaprasza na „Galę Operetkową”. Za sprawą wspaniałych artystów publiczność przeniesie się do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości i wzruszeń. W trakcie wieczoru zabrzmią największe przeboje Johanna Straussa, Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama i innych wybitnych kompozytorów. Repertuar gali zaczerpnięty został z najbardziej znanych i lubianych operetek i musicali, takich, jak: „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, „Wiedeńska krew”, „My Fair Lady” czy „Upiór w Operze”. Publiczność usłyszy takie utwory, jak: „Usta milczą, dusza śpiewa” (https://youtu.be/o0vXth8B04o), „Co się dzieje, oszaleję”, „W rytm walczyka”, „Myszko, to była piękna noc”, wspaniałe arie (m.in. „Aria ze śmiechem”), popisowe utwory instrumentalne, piosenki z repertuaru Jana Kiepury (m.in. „Brunetki, blondynki”) oraz duety musicalowe – a to wszystko podane na najwyższym poziomie.
Na scenie wystąpią Joanna Wojtaszewska i Kamil Roch Karolczuk – soliści obdarzeni wspaniałymi głosami, pełni wdzięku i uroku scenicznego oraz niesamowitej wrażliwości i muzykalności.

Czas trwania gali: ok. 80 min.
Termin: 02.02.2019r., godz. 19:00
Miejsce: Aula Widowiskowa Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach, ul. Szkolna 43
Bilety w cenie 50 zł dostępne w MGOKiS Dobczyce,
Rezerwacja pod nr telefonu tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757.
Zarezerwowane bilety należy odebrać do 7 dni
Sprzedaż biletów online:https://www.kupbilecik.pl/.

 

00112_afisz strauss Dobczyce_www_2018-11-26

 

 

 

Skip to content