Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Gala operetkowa – odwołana!!!

Informujemy, że w związku z bardzo małym zainteresowaniem, Agencja Artystyczna KSM podjęła decyzję o odwołaniu gali operetkowej, która miała się odbyć 02 lutego 2019 roku w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach.Osoby, które zakupiły bilety w biurze MGOKiS, proszone są o zgłoszenie się z nimi do biura. Na tej podstawie będą dokonywane zwroty pieniędzy. Osoby, które kupiły bilety przez stronę internetową powinny zwrócić się w sprawie zwrotu bezpośrednio do Organizatora.

***

Agencja Artystyczna Grupa KSM zaprasza na „Galę Operetkową”. Za sprawą wspaniałych artystów publiczność przeniesie się do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości i wzruszeń. W trakcie wieczoru zabrzmią największe przeboje Johanna Straussa, Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama i innych wybitnych kompozytorów. Repertuar gali zaczerpnięty został z najbardziej znanych i lubianych operetek i musicali, takich, jak: „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, „Wiedeńska krew”, „My Fair Lady” czy „Upiór w Operze”. Publiczność usłyszy takie utwory, jak: „Usta milczą, dusza śpiewa” (https://youtu.be/o0vXth8B04o), „Co się dzieje, oszaleję”, „W rytm walczyka”, „Myszko, to była piękna noc”, wspaniałe arie (m.in. „Aria ze śmiechem”), popisowe utwory instrumentalne, piosenki z repertuaru Jana Kiepury (m.in. „Brunetki, blondynki”) oraz duety musicalowe – a to wszystko podane na najwyższym poziomie.
Na scenie wystąpią Joanna Wojtaszewska i Kamil Roch Karolczuk – soliści obdarzeni wspaniałymi głosami, pełni wdzięku i uroku scenicznego oraz niesamowitej wrażliwości i muzykalności.

Czas trwania gali: ok. 80 min.
Termin: 02.02.2019r., godz. 19:00
Miejsce: Aula Widowiskowa Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach, ul. Szkolna 43
Bilety w cenie 50 zł dostępne w MGOKiS Dobczyce,
Rezerwacja pod nr telefonu tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757.
Zarezerwowane bilety należy odebrać do 7 dni
Sprzedaż biletów online:https://www.kupbilecik.pl/.

 

00112_afisz strauss Dobczyce_www_2018-11-26

 

 

 

Skip to content