Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Jacek Wójcicki w stulecie niepodległości

Serdecznie zapraszamy do Dobczyc na wspólne obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w niedzielę 11 listopada 2018r.! W tym wyjątkowym dniu, dumę bycia Polakiem, podsycać będą muzycznie i tanecznie Sekcja Wokalna MGOKiS oraz Zespół Pieśni i Tańca Dobczyce, a koncertowy finał należeć będzie do gwiazdy tego wieczoru- Jacka Wójcickiego.

Oficjalne uroczystości rozpoczną się pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza w Rynku. Tam też nastąpi ceremonia wciągnięcia flagi na maszt przy hymnie narodowym, który zaintonuje Orkiestra Dęta Dobczyce. Po uroczystości odbędzie Msza święta w intencji Ojczyzny w Kościele pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Dobczycach. Następnie korowód przemaszeruje ulicą Piłsudskiego, ul. Szkolną do Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. W tym wyjątkowym dniu, dumę bycia Polakiem, podsycać będą muzycznie i tanecznie Sekcja Wokalna MGOKiS oraz Zespół Pieśni i Tańca Dobczyce, a koncertowy finał należeć będzie do gwiazdy tego wieczoru Jacka Wójcickiego.

Na uczestników koncertu czekają flagi, kotyliony i śpiewniki oraz poczęstunek w kolorach również biało-czerwonych. Aby obchody miały również wymiar lokalny, Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach na foyer RCOS, dokona odsłonięcia 44 kronik Włodzimierza Juszczaka. Kroniki zawierają zbierane od 1989 roku artykuły i informacje na temat naszej gminy. Będzie okazja do obejrzenia wielu archiwalnych zdjęć. Być może niejeden z nas odnajdzie się na kartach kronik.

Mamy nadzieję, że dzień ten będziemy wspólnie świętować. Będzie to przecież doskonały czas, by wytłumaczyć dzieciom, czym jest patriotyzm, postrzegany z perspektywy lokalnej, miejsca, w którym mieszkamy. A naukę warto zacząć od dobrego przykładu. Lepiej zrobić w myśl polskiego przysłowia Długa do mądrości droga przez nauki, krótsza przez przykłady.

Serdecznie zapraszamy poczty sztandarowe placówek oświatowych i ochotniczych straży pożarnych.

 

 

Skip to content