Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Wystawa Malarstwa Anny Lewińskiej „W poszukiwaniu koloru”

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zaprasza na wystawę malarstwa Anny Lewińskiej „W poszukiwaniu koloru”. Wernisaż wystawy odbędzie się 14 grudnia 2018 roku, o godzinie 17:00, we foyer Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (ul. Szkolna 43).

Anna Lewińska – Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, a także Konserwacji Zabytków Architektury i Urbanistyki, Pedagogiki oraz malarstwa na krakowskiej ASP u prof. Bednarczyka. Z zawodu architekt i pedagog, a z zamiłowania artysta malarz. Nieobce są w jej twórczości prace wykonane w różnych technikach, poczynając od akwareli, pasteli po akryl i olej. Ulubionym sposobem malowania jest jej technika własna oparta na zastosowaniu tkaniny w cyklu tworzenia obrazu.
Swoje prace pokazywała na licznych wystawach indywidualnych – których ma w dorobku 80 oraz w 267 wystawach zbiorowych. Wiele jej obrazów jest w posiadaniu kolekcjonerów nieomal na całym świecie.
Członek Związku Polskich Artystów Plastyków, Stowarzyszenia Pastelistów Polskich, Stowarzyszenia Marynistów Polskich oraz aiap UNESCO. Inicjatorka powstania Grupy X – zespołu malarzy profesjonalnych wspólnie prezentujących swoje prace.

„Prace Anny Lewińskiej trudno sklasyfikować. Różnorodność stosowanych przez nią technik jak i rozmaitość tematyki nie pozwala na zaszufladkowanie tej utalentowanej malarki. Jak sama twierdzi w jej twórczości wiele zależy od nastroju w jakim się aktualnie znajduje. Stąd też jej prace raz są pełne ekspresji, bijącej z nich radości czerpania z piękna tego świata, to znów pełne melancholijnej zadumy, katastroficzne i upiorne wizje śmierci czy nicości naszego życia. Większość prac wykonanych jest techniką własną malarki, która daje jej najwięcej satysfakcji i emocji towarzyszących powstawaniu dzieła. Innowacyjność techniki polega na wykorzystywaniu zwykłej gazy do stworzenia niepowtarzalnej, przestrzennej faktury obrazu. W połączeniu z odpowiednio położoną farbą daje to niezwykły efekt. Jest to jakby gra faktury z przestrzenią i barwą, kontrolowana jednak cały czas przez czynnik dominujący w obrazie – wizje artystki. Końcowe wrażenie jest niesamowite.” (fragment z jednej z recenzji)

Skip to content